Mimořádná zpráva

Čedok vydělal za uplynulý rok 35 miliónů korun

hpv
2. 4. 2008 16:00
Loňské tržby Čedoku přesáhly 3,1 miliardy korun
Na pláži
Na pláži | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Cestovní kancelář Čedok vykázala za uplynulý rok zisk 35 miliónů korun před zdaněním. "Jedná se o předběžné výsledky hospodaření," uvedl pro Aktuálně.cz Tomáš Brejcha, marketingový ředitel společnosti.  

Tržby společnosti přesáhly 3,1 miliardy korun. To meziročně představuje růst o 115 miliónů korun.

Zatímco tržby cestovní kanceláře stouply, zisk zůstal na přibližně na stejné úrovni jako v roce 2006.

 "V roce 2007 Čedok rozšířil a rekonstruoval pobočkovou síť. V současné době tak máme 45 poboček," tvrdí Brejcha. Podle něj firma investovala i do rozvoje internetového prodeje a do nákupu dalších dvou autokarů Volvo.

Od prosince uplynulého roku má největší cestovní kancelář v zemi nového vlastníka: turecko-americkou společnost Odien Group. 

Čtěte více:

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Nemocný muž zmizel jen v tričku. Našla ho na Olomoucku řidička

Policie našla sedmadvacetiletého nemocného muže, který dnes ráno opustil centrum Vincentinum ve Šternberku na Olomoucku pouze v tričku. Muž, který je epileptik a mohl být v ohrožení života, byl vypátrán v nedalekých Bohuňovicích na Olomoucku. Je v pořádku, uvedla policie na Twitteru.

Muž odešel z centra dnes před 08:00. Našel se po výzvě, kterou policisté zveřejnili. "Díky ní si pohřešovaného všimla řidička v nedalekých Bohuňovicích. V bundě půjčené od policistů se tak vrátil zpět do místa bydliště," uvedla policie.

Další zprávy