Čedok vydělal za uplynulý rok 35 miliónů korun

hpv
2. 4. 2008 16:00
Loňské tržby Čedoku přesáhly 3,1 miliardy korun
Na pláži
Na pláži | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Cestovní kancelář Čedok vykázala za uplynulý rok zisk 35 miliónů korun před zdaněním. "Jedná se o předběžné výsledky hospodaření," uvedl pro Aktuálně.cz Tomáš Brejcha, marketingový ředitel společnosti.  

Tržby společnosti přesáhly 3,1 miliardy korun. To meziročně představuje růst o 115 miliónů korun.

Zatímco tržby cestovní kanceláře stouply, zisk zůstal na přibližně na stejné úrovni jako v roce 2006.

 "V roce 2007 Čedok rozšířil a rekonstruoval pobočkovou síť. V současné době tak máme 45 poboček," tvrdí Brejcha. Podle něj firma investovala i do rozvoje internetového prodeje a do nákupu dalších dvou autokarů Volvo.

Od prosince uplynulého roku má největší cestovní kancelář v zemi nového vlastníka: turecko-americkou společnost Odien Group. 

Čtěte více:

 

Právě se děje

před 16 minutami

Britská vláda dává poslancům tři dny na přijetí zákona o brexitu

Za tři dny plánuje britská vláda v dolní komoře parlamentu prosadit prováděcí zákon k dohodě o brexitu. V pondělí to potvrdil Jacob Rees-Mogg, který za kabinet premiéra Borise Johnsona dojednává agendu Dolní sněmovny. Poprvé prý budou o návrhu zákona poslanci hlasovat v úterý, do pátku jej mají předat horní komoře parlamentu.Přijetí zákona je nutnou podmínkou pro ratifikaci dohody o podmínkách britského odchodu z EU. Opatření musí mimo jiné vysvětlit, jak bude Británie splácet unii dojednané vyrovnání finančních závazků, nebo jak bude fungovat mechanismus pro zachování volného režimu na irské hranici.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Praha vypsala nový tendr na novoroční videomapping. Nabídla, že zajistí bezpečnost

Pražský magistrát vypsal nové výběrové řízení na organizátora promítání na budovy, které by mělo nahradit novoroční ohňostroj. Do prvního výběrového řízení se přihlásil jen jeden zájemce, který nesplnil podmínky. Oproti prvnímu tendru magistrát odstranil z podmínek povinnost zajistit bezpečnost akce, kterou si vezme na starost město. "Zakázku jsme zjednodušili a očekáváme, že se do ní přihlásí více uchazečů," uvedl mluvčí Prahy Vít Hofman. Maximální částka, kterou je město ochotné za atrakci zaplatit, zůstala dva miliony korun. Zájemci mohou nabídky podávat do 6. listopadu, ihned poté by měla zasednout výběrová komise a pokud někdo uspěje, smlouva by podle mluvčího měla být uzavřena v polovině listopadu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy