Nová auta pro rok 2014

Nová auta pro rok 2014
... i menší vůz Mito.
Novinkou Audi bude například kabriolet A3...
... sportovní sedan S3...
... vůz A3 s možností pohonu na stlačený zemní plyn...
Foto: Alfa Romeo
Radek Pecák Radek Pecák
24. 12. 2013 7:00

Rok 2014 bude na automobilové novinky stejně bohatý, jako byl ten předchozí. Těšit se můžeme třeba na příjezd kombíku s větším zavazadlovým prostorem, než má octavia, velkou smršť novinek chystají BMW i Mercedes-Benz, objeví se "levné" porsche nebo například nová generace fabie...

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.

před 8 hodinami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

Další zprávy