Nová auta pro rok 2014

Nová auta pro rok 2014
... i menší vůz Mito.
Novinkou Audi bude například kabriolet A3...
... sportovní sedan S3...
... vůz A3 s možností pohonu na stlačený zemní plyn...
Foto: Alfa Romeo
Radek Pecák Radek Pecák
24. 12. 2013 7:00

Rok 2014 bude na automobilové novinky stejně bohatý, jako byl ten předchozí. Těšit se můžeme třeba na příjezd kombíku s větším zavazadlovým prostorem, než má octavia, velkou smršť novinek chystají BMW i Mercedes-Benz, objeví se "levné" porsche nebo například nová generace fabie...

 

Právě se děje

před 38 minutami

Wellens vybojoval na Vueltě první etapový triumf, dál vede Roglič

Pátou etapu cyklistické Vuelty vyhrál Belgičan Tim Wellens ze stáje Lotto-Soudal. Čtvrtý dojel obhájce prvenství Primož Roglič (Jumbo-Visma) ze Slovinska a nadále vévodí celkovému pořadí. Jan Hirt (CCC) byl se ztrátou více než čtyř minut jednasedmdesátý, Zdeněk Štybar (Deceuninck-Quick Step) obsadil 107. místo s mankem téměř 13 minut.

Po páteční rovině přišla na řadu již čtvrtá kopcovitá etapa v programu náročného úvodního týdne. Po takřka 185 kilometrech na trase Huesca - Sabiňánigo se rozhodovalo mezi trojicí závodníků, která se zformovala přibližně 70 kilometrů před cílem a dotáhla svůj únik až k obsazení pódia.

V závěru měl při dojezdu v těžkém stoupání do cíle nejvíc sil devětadvacetiletý Wellens. Udolal Francouze Guillaumea Martina (Cofidis) a dočkal se etapového vavřínu při prvním startu na Vueltě. Na Grand Tours slavil dvakrát také na Giru d'Italia. Třetí byl Nizozemec Thyman Arensman (Sunweb), který ale z boje o etapový primát odpadl již několik desítek metrů před cílem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy