Hledá se vandal, který v Brně ničil auta. Propichoval pneumatiky, odneslo to 30 vozů

ČTK ČTK
24. 2. 2020 10:51
Policie žádá o pomoc při hledání vandala, který v brněnských ulicích propichoval autům pneumatiky. Zničil takto tři desítky aut.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

Neznámý vandal v Brně-Líšni propichoval zaparkovaným vozům pneumatiky, poničil takto tři desítky aut. Škodu policie zatím vyčíslila na 60 000 korun. Na policejním webu to v pondělí uvedl mluvčí Petr Vala.

Vandal takto řádil v ulicích Rotreklova, Konradova a Jírova. Některé z vozů měla takto poničená všechna čtyři kola. Policie případ prošetřuje pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci. Podle Valy policie počítá s tím, že se vyčíslená škoda ještě výrazně zvýší.

"Jaké pochybné pohnutky vedly vandala takovému nevšednímu činu, nevíme. Právě proto žádáme širokou veřejnost o pomoc," uvedl mluvčí.

Policie proto přivítá jakékoliv informace, které pachatele pomohou dopadnout. Volat lze na tísňovou linku 158, případně přímo policistům z obvodního oddělení Brno - Židenice na telefonní číslo 974 623 591.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Americký prezident Donald Trump svolil, aby demokrat Joe Biden dostával každodenní zprávu, kterou pro prezidenta zpracovávají tajné služby

Zdroj: ČTK
Další zprávy