Tragická nehoda u Stoda

Foto: HZS Plzeňského kraje
Domácí Domácí
25. 11. 2009 15:18

Stod (Domažlicko) - Jeden muž nepřežil čelní srážku dvou aut na Domažlicku. K nehodě došlo dnes ráno v 5:21. Řidič auta, které skončilo v příkopu, byl na místě mrtvý, druhého vyprostili ještě před příjezdem hasičů řidiči kolemjedoucích kamionů a poskytli mu první pomoc. Muž byl po příjezdu záchranky transportován vrtulníkem do nemocnice. Provoz na silnici byl obnoven ve tři čtvrtě na devět.

 

Právě se děje

před 1 minutou

Pohřešovaný 73letý houbař na Prostějovsku byl nalezen mrtvý

Tragicky skončilo pátrání po třiasedmdesátiletém houbaři z Olomouce, který se ve středu ztratil rodině v lesích na Prostějovsku. Muž, kterého hledaly desítky policistů a hasičů i vrtulník s termovizí, byl dnes nalezen bez známek života. ČTK to řekl krajský policejní mluvčí Libor Hejtman. Podle něj bylo vyloučeno cizí zavinění smrti muže. Příčinu úmrtí blíže určí nařízená pitva.

Zdroj: ČTK
před 26 minutami

Europarlament je připraven brexitovou dohodu schválit včas, ale až po Britech

Evropský parlament je připraven hlasovat o brexitové dohodě do konce října, aby nebyl nutný další odklad odchodu Británie z Evropské unie. Řekl to po dnešním jednání s prezidenty a premiéry unijních států předseda EP David Sassoli. Nejdříve však podle něj musí dohodu podpořit lídři EU a schválit britský parlament.

Zdroj: ČTK
Další zprávy