Tragická nehoda u Stoda

Tragická nehoda u Stoda
Foto: HZS Plzeňského kraje
Domácí Domácí
25. 11. 2009 15:18

Stod (Domažlicko) - Jeden muž nepřežil čelní srážku dvou aut na Domažlicku. K nehodě došlo dnes ráno v 5:21. Řidič auta, které skončilo v příkopu, byl na místě mrtvý, druhého vyprostili ještě před příjezdem hasičů řidiči kolemjedoucích kamionů a poskytli mu první pomoc. Muž byl po příjezdu záchranky transportován vrtulníkem do nemocnice. Provoz na silnici byl obnoven ve tři čtvrtě na devět.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 44 minutami

Hasiči ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u úniku plynu, evakuovali 30 lidí

Hasiči v Plzeňské ulici ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u rozsáhlého úniku plynu z vyrovnávací nádrže. Podle řídícího důstojníka krajských hasičů plyn začal unikat asi před dvěma hodinami kvůli porušení opravované přípojky. Hasiči a policie podle něj z nejbližšího okolí úniku evakuovali asi 30 lidí. Doprava se odklání na obec Tlučná.

"Ulice na silnici I/26 i okolí ve vzdálenosti zhruba 150 m od místa nádrže je uzavřená," informovala policie na twitteru.

"My na místě situaci monitorujeme. A samozřejmě tady máme protipožární ochranu. Plyn neustále uniká a je tu i zástupce firmy, která to zde montovala," upřesnil řídící hasičů.

Další zprávy