Při nehodě u Domažlic zemřel řidič, hlavní tah je uzavřený

ČTK ČTK
Aktualizováno 23. 4. 2015 16:44
Při tragické nehodě se srazilo osobní auto s náklaďákem. Silnice bude až do večera neprůjezdná.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Jan Šilpoch/Economia

Spáňov (Domažlicko) - Řidič osobního auta ve čtvrtek odpoledne zemřel na silnici první třídy I/22 z Klatov do Domažlic.

Poblíž odbočky na Spáňov se střetl s nákladním vozidlem. Sdělila to domažlická policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Silnice mezi Domažlicemi a Kdyní, nazývaná Chodská dálnice, bude zhruba do 18:30 uzavřena pro nákladní vozidla. Ta musejí jet v jednom směru přes Zahořany a v opačném přes Mrákov. Průjezd osobních vozů řídí policie.

"Řidič osobního vozu značky Fiat, který byl ve voze sám, jel od Domažlic. Z dosud nezjištěných příčin vjel do protisměru, kde se střetl s nákladním automobilem Tatra," uvedla mluvčí Brožová.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Ve velkém procesu v Salvadoru odsoudili 373 členů známého gangu

Salvadorský soud dnes poslal do vězení 373 členů nechvalně proslulé zločinecké organizace Mara Salvatrucha. Výše trestů se různí, některé jsou v délce až 74 let. Podle agentury AP o tom informovala tisková služba příslušného soudu v hlavním městě San Salvadoru.

Během procesu se podle soudních dokumentů mimo jiné potvrdila tajná jednání mezi kriminálními skupinami a politiky ohledně podpory ve volbách v roce 2014. Potvrdily to předložené důkazy ve formě videozáznamů, fotografií a přepisů zachycených telefonních rozhovorů.

Předsedající soudce Godofredo Salazar v této souvislosti kritizoval prokurátory, že nevznesli obžalobu vůči politikům jak z levicové Fronty národního osvobození Farabunda Martího (FMLN), tak z pravicového Nacionalistického republikánského spojenectví (ARENA).

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Před pěti lety z bankomatu v Mělníku zmizelo šest milionů korun, policie nyní obvinila dva muže

Policie zadržela dva muže, kteří jsou podezřelí z toho, že před pěti lety vykradli bankomat v Mělníku. Podle kriminalistů z něho odnesli šest milionů korun. Hrozí jim pět až 12 let vězení.

"Pracovali v bezpečnostní agentuře, která poskytuje služby v převozu peněz a provozuje bezpečnostní systémy. Měli tak detailní znalosti o chodu společnosti, znali způsob manipulace s kazetami na bankovky a jejich doplňování do bankomatů," uvedla mluvčí.

Policisté oba, čtyřicetiletého a čtyřiačtyřicetiletého muže, zadrželi 4. prosince. Obvinili je z vloupání.

Zdroj: ČTK
Další zprávy