ODS je v novém sídle. Zaplatí za něj 400 tisíc měsíčně

Eva Benešová
15. 6. 2009 19:47
Kdo povede kampaň, zatím není rozhodnuto
Předseda ODS Mirek Topolánek
Předseda ODS Mirek Topolánek | Foto: Jan Langer

Praha - Širší vedení ODS se dnes poprvé sešlo v novém sídle na pražském Pankráci. Do pronajatých prostor se přesune volební štáb z Jánského Vršku v centru Prahy.

Za 400 tisíc měsíčně tu má strana pronajatých 911 metrů kanceláří. Chce v nich budovat rychlou a otevřenou kampaň. Sídlo si pochvalovali všichni přestavitelé strany.

„Je tu velitelský můstek, otevřený newsroom i spacákovna. Nechceme dělat revoluci, ale pracovat 24 hodin denně," komentoval nové zázemí místopředseda strany Ivan Langer.

Právě o přípravě kampaně pro předčasné volby do sněmovny dnes večer jednala výkonná rada ODS. „Probíhala diskuze o tom, kdo budou lídři. Nedokončili jsme ji, a proto o tom nemohu blíže informovat," prohlásil šéf strany Mirek Topolánek.

Stejné je to v případě garantů jednotlivých kapitol programového prohlášení. Ty ODS představí až společně s programem. Volby do poslanecké sněmovny proběhnou nejpozději o víkendu 9. a 10. října. Kampaň neoficiálně odstartovala hned po volbách do europarlamentu.

 

Právě se děje

před 13 minutami

Americký prezident Donald Trump prohlásil, že opustí Bílý dům, pokud sbor volitelů zvolí novým prezidentem demokrata Joea Bidena

Zdroj: ČTK
Další zprávy