reklama
 
 

Opilý mladík se o silvestru proháněl Plzní na motorové sekačce, zadrželi ho policisté

2. 1. 2019 13:17
Opilý mladík se o silvestru proháněl Plzní na motorové sekačce | Video: |  00:21
Na značně bizarní jízdu vyrazil o silvestrovské noci opilý mladík v Plzni. Po Americké třídě se proháněl společně s kamarádem na motorové sekačce na trávu. Nezvyklá podívaná zaujala davy slavících lidí v ulicích, kteří mladíkově jízdě přihlíželi a povzbuzovali jej, zaujala ale i plzeňské strážníky.

"Řidič jel nejprve na Americké třídě po chodníku, poté přes přechod pro chodce najel na kruhový objezd a pokračoval po silnici výjezdem směrem k Wilsonovu mostu. Zde ho strážníci před místní provozovnou rychlého občerstvení zastavili," řekla Aktuálně.cz mluvčí plzeňské městské policie Jana Pužmanová.

Z dechu devatenáctiletého mladíka byl cítit alkohol, proto byl vyzván, aby se podrobil dechové zkoušce. "Jejím výsledkem byla naměřená hodnota 1,58 promile. Při opakovaném měření byla zjištěna hodnota vyšší, a to 1,71 promile. Celou záležitost převzali k dořešení policisté ČR," uvedla mluvčí.

Podle serveru Krimi Plzeň navíc mladík nebyl majitelem dotčené sekačky; jak k ní přišel, není jasné. Zpět k majiteli netradiční "vozidlo" dopravil mladíkův spolujezdec, který alkohol nepožil.

autor: Domácí | 2. 1. 2019 13:17

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama