Mimořádná zpráva

Místo naděje strach. Babišova temná vize je v ostrém kontrastu s minulými spoty

Video Video
27. 9. 2021 14:00
Hnutí ANO Andreje Babiše letos vsadilo na negativní kampaň. Zatímco v předchozích letech jeho marketéři vsadili na světlou grafiku a přívětivou rétoriku usmívajícího se lídra, letos Babiš odhodlaně a rázně vystupuje proti různým, podle něj nebezpečným (ale často nikým nevysloveným) nápadům. Podívejte se, jak se jeho strategie před volbami do Poslanecké sněmovny měnila v letech 2013, 2017 a 2021.
Volební spoty ANO v roce 2013, 2017 a 2021. | Video: ANO
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 6 minutami

Zemřela slovenská sopranistka Edita Gruberová, bylo jí 74 let

Ve věku 74 let v pondělí v Curychu zemřela známá slovenská sopranistka Edita Gruberová. O úmrtí informovala její rodina. Gruberová se pohybovala na evropských jevištích přes 50 let, svou kariéru ukončila v roce 2019, uvedla agentura DPA.

Gruberová se proslavila v německojazyčných zemích. Působila například v Bavorské státní opeře v Mnichově. V roce 2019 dostala německou cenu Oper! Award za celoživotní dílo.

před 43 minutami

Bidenova vláda požádala nejvyšší soud o zablokování texaského zákazu potratů, zatímco ústavnost opatření se bude projednávat u federálních soudů

Zdroj: ČTK
Další zprávy