Majetky pana kancléře: Domy, pozemky i lyžařský areál

Majetky pana kancléře: Domy, pozemky i lyžařský areál
V březnu 2013 se moravský podnikatel Vratislav Mynář stal prezidentským kancléřem.
Jen pár set metrů od Pražského hradu...
...stojí na Jánském vršku 400 let starý měšťanský dům.
V roce 2003 koupil jeho polovinu Vratislav Mynář za 3,5 milionu korun.
Foto: ČTK
Eliška Bártová Ludvík Hradilek Eliška Bártová, Ludvík Hradilek
Aktualizováno 7. 1. 2015 11:49
Prohlédněte si, jaký majetek vlastní prezidentův kancléř Vratislav Mynář.
 

Právě se děje

před 39 minutami

Indie nakoupí od Američanů zbraně za tři miliardy dolarů, oznámil Trump

Indie nakoupí od USA obranné prostředky za tři miliardy dolarů (69,6 miliardy korun). Po jednání s indickým premiérem Narédrou Módím to řekl v Dillí americký prezident Donald Trump, který končí svou návštěvu Indie. Cestu označil za "nezapomenutelnou a mimořádnou".

Na vystoupení před novináři Trump vyjmenoval úspěšné příklady americko-indické spolupráce. Patří k nim zbrojní dohoda, která předpokládá, že Indie nakoupí obranné systémy za tři miliardy dolarů. Mělo by jít o bezpilotní letouny, vrtulníky i raketové systémy. Prezident také řekl, že dal souhlas k vytvoření společné skupiny pro boj proti drogám.

Zdroj: ČTK
před 49 minutami

Tvůrci filmu Mission: Impossible 7 kvůli koronaviru přerušili natáčení v Itálii

Natáčení nejnovějšího dílu akční ságy Mission: Impossible s Tomem Cruisem bylo v Itálii přerušené kvůli nárůstu lidí nakažených koronavirem. Napsala to agentura AFP s odvoláním na oborový server The Wrap. Podle něj měl štáb tři týdny točit v Benátkách. "Kvůli přemíře opatrnosti, starosti o členy produkce a kvůli snaze benátských úřadů zamezit srocování davu měníme původní plán," potvrdil mluvčí společnosti Paramount, která snímek vyrábí. Podle ní herec Tom Cruise ještě do Benátek nedorazil a zbytek štábu se již bezpečně vrátil domů. Sedmý díl Mission: Impossible do českých kin přijde 22. července 2021.

Zdroj: AFP
Další zprávy