Nehoda šesti aut na D1 zastavila provoz ve směru na Prahu

ČTK ČTK
Aktualizováno 3. 11. 2017 13:59
Hromadná nehoda šesti osobních automobilů na 79. kilometru dálnice D1 v místě dopravního omezení zastavila na necelou hodinu provoz ve směru na Prahu. Nehoda skončila bez zranění. Kolem 13:30 byl provoz obnoven v jednom jízdním pruhu. "Tvoří se kolony," řekla krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. Upřesnila tak původní informaci, podle níž havarovala tři auta. Nehoda se stala kolem 12:45 mezi exity 81 Koberovice a 75 Hořice. "Poblíž místa nehody má poruchu jedno nákladní vozidlo, takže situace se může komplikovat i vzhledem k hustému pátečnímu provozu," řekla mluvčí.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy