Horké sklo zapálilo sklárnu v Dubí, škoda je 10 milionů

Zpravodajská směna
4. 4. 2010 15:47
Požár si nevyžádal žádné životy, nikdo nebyl zraněn.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Jan Langer

Dubí - V neděli po poledni zasahovali hasiči v Dubí na Teplicku při požáru místní sklárny. Příčinou nehody byla prasklá vana s horkým sklem. 

"Žárem se vzňala konstrukce linky," uvedl Lukáš Marvan, tiskový mluvčí Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje.

Oheň se následně rozšířil také na střechu podniku.

Podle posledních informací si požár nevyžádal žádné životy, z místa nejsou hlášena ani žádná zranění. "Požár byl lokalizován ve 13:13, jednotky poté dále ochlazovaly vyteklé sklo," doplnil Marvan.

Škoda pravděpodobně vystoupá na deset milionů korun.  

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Všech pět hokejistů Ottawy nakažených koronavirem se uzdravilo

Všichni členové hokejového týmu Ottawa Senators, kteří onemocněli chorobou covid-19, se už podle trenéra D.J. Smithe zotavili. Pozitivní test na koronavirus mělo pět nejmenovaných hráčů a jeden zaměstnanec klubu.

"Dobré je, že nikdo z nich neměl žádné strašlivé symptomy, jaké vidíme v televizi u lidí, kteří opravdu trpí," řekl Smith. "Někteří kluci se necítili dobře, ale díky tomu, že to jsou sportovci, to překonali a už to mají za sebou."

Členové klubu se podle všeho nakazili během série zápasů na hřištích soupeřů v Kalifornii, kde Senators před přerušením sezony 12. března odehráli tři duely. Podle Smithe přispěly pozitivní testy členů klubu k tomu, aby tým bral koronavirovou pandemii vážně.

Další zprávy