Foto: Vlajka EU na Hradě, červené trenky i holí na premiéra. To bylo prvních pět let se Zemanem

Foto: Vlajka EU na Hradě, červené trenky i holí na premiéra. To bylo prvních pět let se Zemanem
Ve dnech 25. a 26. 1. 2013 se konalo druhé kolo prezidentské volby. Miloš Zeman zvítězil, když získal 2 717 405 hlasů, tedy 54,8 procenta.
Takto vypadal ceremoniál u příležitosti uvedení Miloše Zemana do funkce prezidenta ČR. (8. 3. 2013)
Příznivci politické strany Strana práv občanů - Zemanovci v době, kdy Miloš Zeman  složil ve Vladislavském sále Pražského hradu slavnostní slib v roli prezidenta ČR.
Miloš Zeman nechal jako první český prezident vyvěsit na Pražském hradě vlajku EU. (3. 4. 2013)
Foto: ČTK
Markéta Kubicová, Obrazová sekce
30. 1. 2018 20:00
Miloš Zeman v sobotu obhájil svůj mandát a bude na dalších pět let prezidentem České republiky. Vybrali jsme fotografie, které zobrazují některé klíčové momenty z jeho prvního funkčního období.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 24 minutami

Fotbalisté Norwiche se po roce vracejí do Premier League

Fotbalisté Norwiche se po roční pauze vracejí do nejvyšší anglické soutěže. "Kanárci" sice ve 42. kole druhé ligy podlehli po dlouhém oslabení Bournemouthu 1:3, postup už ale měli zajištěný před utkáním díky remízám třetí Swansea s posledním Wycombem (2:2) a čtvrtého Brentfordu s Millwallem (0:0). Norwich je z jejich dosahu a má osmibodový náskok na druhý Watford. K zajištění prvního místa mu v posledních čtyřech duelech stačí uhrát pět bodů.

Norwich před dvěma lety postoupil do Premier League jako vítěz, ale mezi elitou skončil beznadějně poslední. K návratu mu pomohl zejména finský kanonýr Teemu Pukki, který je s 25 trefami mezi střelci druhý.

Do Premier League přímo postoupí nejlepší dva týmy, další čtyři se utkají o zbývající volné místo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy