Foto: Vlajka EU na Hradě, červené trenky i holí na premiéra. To bylo prvních pět let se Zemanem

Foto: Vlajka EU na Hradě, červené trenky i holí na premiéra. To bylo prvních pět let se Zemanem
Ve dnech 25. a 26. 1. 2013 se konalo druhé kolo prezidentské volby. Miloš Zeman zvítězil, když získal 2 717 405 hlasů, tedy 54,8 procenta.
Takto vypadal ceremoniál u příležitosti uvedení Miloše Zemana do funkce prezidenta ČR. (8. 3. 2013)
Příznivci politické strany Strana práv občanů - Zemanovci v době, kdy Miloš Zeman  složil ve Vladislavském sále Pražského hradu slavnostní slib v roli prezidenta ČR.
Miloš Zeman nechal jako první český prezident vyvěsit na Pražském hradě vlajku EU. (3. 4. 2013)
Foto: ČTK
Markéta Kubicová, Obrazová sekce
30. 1. 2018 20:00
Miloš Zeman v sobotu obhájil svůj mandát a bude na dalších pět let prezidentem České republiky. Vybrali jsme fotografie, které zobrazují některé klíčové momenty z jeho prvního funkčního období.
 

Právě se děje

před 9 hodinami

Colorado hlásí druhý případ hokejisty nakaženého koronavirem

V kádru hokejistů Colorada Avalanche se objevil druhý případ hráče nakaženého novým typem koronaviru. Klub jméno nezveřejnil, pouze oznámil, že hráč je v domácí izolaci. V NHL se ví dohromady o čtyřech případech, další dva pocházejí z týmu Ottawy.

Klub z Denveru v prohlášení uvedl, že všichni, kdo přišli s hráčem do blízkého kontaktu, byli informováni a zůstávají v karanténě, kterou dříve nařídilo vedení ligy. Žádný další hokejista ani člen realizačního týmu podle klubu nevykazuje příznaky nemoci COVID-19.

Ve čtvrtek vedení Colorada, v němž působí i brankář Pavel Francouz a útočník Martin Kaut, oznámilo první případ nákazy. Nejmenovaný hráč se podle klubu už zcela zotavil.

NHL je přerušená od 12. března, do konce základní části v té době zbývaly zhruba tři týdny. Nyní jsou v karanténě všichni hráči NHL zatím do 6. dubna. Ve Spojených státech amerických počet nakažených koronavirem už přesáhl 100.000 a jsou nejvíce zasaženou zemí na světě.

Další zprávy