reklama
 
 

Dvojice cizinců v Karlových Varech ukradla briliantový prsten za více než 1,5 milionu korun

3. 5. 2018 14:52
Muž prsten odcizil ve chvíli, kdy se jedna z prodavaček věnovala ženě u jiných drahých prstenů.

Karlovy Vary - Kriminalisté pátrají po muži a ženě cizí národnosti, kteří ve středu ukradli z klenotnictví v Karlových Varech briliantový prsten v hodnotě přes 1,5 milionu korun.

Muž ve věku 35 až 45 let využil nepozornosti prodavačky a zlatý prsten posázený brilianty si strčil do kapsy kalhot. V tiskové zprávě o tom informovala policejní mluvčí Kateřina Böhmová.

Muž prsten odcizil ve chvíli, kdy se jedna z prodavaček věnovala cizince u jiných drahých prstenů, uvedla Böhmová. Do prodejny vstoupili oba cizinci ten den už podruhé. Krádež se stala ve středu kolem 13:00, poprvé dvojice do prodejny vešla asi o deset minut dříve. Chybějícího prstenu si majitel obchodu všiml až později odpoledne.

Hledaný muž je vysoké silnější postavy, tmavší pleti, měl upravený plnovous a má prořídlé tmavé vlasy. Na sobě měl světlou košili s dlouhým rukávem, světle hnědé kalhoty a černé společenské boty. Hledaná žena je ve věku 35 až 45 let, menší střední postavy, má černé delší vlasy a je tmavší pleti. Na sobě měla černé šaty, černé legíny, světlý svetr a černé boty, doplnila Böhmová.

S informacemi o hledané dvojici se může veřejnost obracet na bezplatnou linku 158.

autor: ČTK | 3. 5. 2018 14:52

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama