Dálnice D6 u Karlových Varů zablokovaly dvě nehody. Tvořily se dlouhé kolony

ČTK ČTK
22. 9. 2017 15:22
Dálnici R6 u Karlových Varů zablokovaly odpoledne dvě nehody. První se stala směrem k Andělské Hoře, druhá o chvíli později u Hor směrem na Cheb. Policie dálnici uzavřela. Provoz byl částečně obnoven okolo 16 hod. Uzavření dálnice způsobilo dlouhé kolony přes celé Karlovy Vary. Podle krajské policejní mluvčí Kateřiny Böhmové při první z nehod havarovalo osobní auto a řidič zůstal zaklíněn ve voze. Zde policie dopravu řídí kyvadlově. Druhá nehoda u obce Hory ve směru na Cheb se stala po 14 hodině. Nejdříve zde havarovalo osobní auto a následně kvůli nedobrždění na mokré vozovce další osobní auto a dodávka. U nehody nebyl nikdo zraněn.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Adetokunbo v NBA dovedl Milwaukee k šesté výhře za sebou

Nejužitečnější hráč minulé sezony Janis Adetokunbo zaznamenal ve čtvrtečním utkání NBA proti Portlandu impozantní triple double za 24 bodů, 19 doskoků a 15 asistencí a byl strůjcem vítězství Milwaukee 137:129. Bucks se po šesté výhře za sebou osamostatnili v čele Východní konference.

Adetokunbo podruhé v sezoně dosáhl na dvojciferná čísla ve třech základních statistických ukazatelích a stal se prvním hráčem v historii klubu, který zaznamenal bilanci čítající alespoň 20+15+15. Jeho čtvrteční výkon v historii ligy předčili jen slavní Oscar Robertson, Wilt Chamberlain a Larry Bird.

Střelecky se přitom řecký basketbalista trápil a proměnil jen devět z 27 střel. V počtu finálních přihrávek ale ve své sedmé sezoně v lize dosáhl na osobní rekord. "Když mi to nepadalo, snažil jsem se nacházet spoluhráče. Udělal jsem ale jen půlku práce, to oni se trefovali," řekl Adetokunbo.

Další zprávy