Foto z veletrhu: Spotřební elektronika uhání směrem ke 3D

Foto z veletrhu: Spotřební elektronika uhání směrem ke 3D
Hraní 3D počítačových her klepe na dveře. Díky tmavým brýlím se můžete během hraní sociálně izolovat od svého okolí ještě více než doposud.
Nejen v přihrádce s počítačovými hrami, ale také na televizních stolcích vám brzy budou ležet 3D brýle.
Nejlepší je přehrávat na 3D televizi snímky, které jste pořídili .... čím? Přece 3D fotoaparátem.
Interaktivní televize. Můžete se nejen dívat na klasické televizní kanály, ale také brouzdat po internetu.
Foto: Reuters
Reuters Reuters, Monika Horáková
5. 9. 2010 17:56

Ukázal to již počátkem roku veletrh v Las Vegas a právě probíhající veletrh IFA v Berlíně jen potvrzuje - technologie 3D je výzvou pro většinu výrobců spotřební elektroniky. Už doma také máte 3D brýle?

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Krupobití a bouřky zasáhly Jihomoravský kraj. Dálnice D2 je neprůjezdná kvůli pádu vedení

Bouřky a krupobití zasáhly večer Jihomoravský kraj, především Břeclavsko. Kvůli spadlým drátům elektrického vedení je v obou směrech neprůjezdná dálnice D2 v okolí Břeclavi. O neprůjezdné dálnici informoval mluvčí policie David Chaloupka. Hasiči zatím mají 30 výjezdů, řeší utržené střechy i spadlé stromy. Řekl to mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

Chaloupka zatím nemá informace, že by fungoval na dálnici odklon nebo jak velká je kolona. "Stalo se to před chvílí," poznamenal mluvčí. Podle něj má policie nahlášených v souvislosti s počasím více událostí, mezi které patří dům bez střechy, spadený strom na auto, ale taky plechová garáž, která uletěla.

Případy řeší i hasiči. "Máme tam ulítlou střechu, spadenou stěnu v kuchyni, spadené dráty elektrického vedení, ale také okna rozbitá kroupami," řekl Mikoška.

Zdroj: ČTK
Další zprávy