Dostihy jsou tu. Doporučujeme klobouk menší než talíř na pizzu

Dostihy jsou tu. Doporučujeme klobouk menší než talíř na pizzu
"Otázka, co si vhodného obléci, může nejedné ženě přivodit bezesné noci," myslí si módní šéfredaktorka britského listu The Daily Telegraph Hilary Alexanderová.
Ve svém sloupku poradila, co dělat, aby se člověk nedopustil módního faux pas. Je to prý prosté: oděv má být sladký, hezký, skromný, vhodný a lichotící postavě.
Foto: Reuters
Reuters Simona Holecová, Reuters
16. 6. 2010 18:15

Ascot - Jistě, probíhá fotbalové mistrovství, na kterém by si "hrdý Albion" přál zabodovat. Ale jinak je Velká Británie na nohou - kvůli dostihům. Běží se slavné dostihy v Ascotu a to je důvod, proč sáhnout hluboko do peněženky a pořádně se obléknout.

Je přitom třeba sledovat trendy. Zejména pokud jde o svět klobouků. Doporučení o velikosti (menší než talíř na pizzu) letos vydala módní šéfredaktorka britského listu The Daily Telegraph Hilary Alexanderová.

Pokud jde o to, jak se nedopustit módního faux pas, stačí podle ní ctít oficiálně předepsané oblečení a jen zdánlivě konzervativní motto - sladký, hezký, skromný, vhodný a lichotící postavě.

Tak se podívejte, zda se davy jejím doporučením řídí.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy