Barack Obama slaví. Je mu padesát

Foto: ISIFA
Lucie Kalivodová, Václav Viták
3. 8. 2011 16:55

Washington - Barack Obama slaví, je mu padesát. Na Obamově pracovním stole v Bílém domě přistála přání z celého světa. Nechybí ani blahopřání od Václava Klause: "Pevné zdraví, úspěchy v profesním i osobním životě." V blahopřejném dopise, který mu podle agentury Mediafax Klaus poslal, vzpomíná také na jeho návštěvu Prahy v roce 2009 a oceňuje i podpis odzbrojovací smlouvy Start. Podívejte se, jak "šel čas" se současným americkým prezidentem.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy