Foto: Segwayem ze Staroměstského náměstí. Tak vypadá zakázaná projížďka

Foto: Radek Bartoníček
Radek Bartoníček Radek Bartoníček
17. 8. 2016 6:00
Vyhláška o zákazu segwayů v centru Prahy je sice platná, provinění proti ní však nelze trestat, dokud chybí značky. A tak toho provozovatelé využívají. Jak vypadá taková vyjížďka ze segwayového centra - Staroměstského náměstí? Podívejte se v naší galerii.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Exhejtman Zimola chce jako člen ČSSD kandidovat za Změnu 2020 v krajských volbách

Předseda jihočeské sociální demokracie Jiří Zimola hodlá v krajských volbách v příštím roce kandidovat za hnutí Změna 2020. Jedná se podle něj o hnutí členů ČSSD i nestraníků. Za Změnu 2020 by mohli kandidovat i někteří další lidé z vedení jihočeské sociální demokracie.

"Nemáme v plánu střílet do nohy ČSSD a ani stranu nějak štěpit. Je to určitá vize, s níž chceme do voleb jít, a vycházíme z modelu, který využil Michal Šmarda," uvedl Jiří Zimola. Řekl, že Šmarda loni v komunálních volbách v Novém Městě na Moravě jako člen sociální demokracie vedl formaci Lepší Nové Město a stal se starostou. Předseda jihočeské ČSSD dodal, že Změna 2020 se otevře i adeptům z řad nestraníků, kteří prý nechtějí figurovat na kandidátní listině sociální demokracie.

Další zprávy