reklama
 
 

Česko čeká slunečný víkend a teploty okolo 20 stupňů. Příští týden se ochladí a přijdou i bouřky

5. 4. 2018 10:47
Vyplývá to z předpovědi meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu.

Praha - O víkendu do Česka přijde vlna teplého vzduchu od jihu a dočkáme se tak teplot až okolo 22 stupňů Celsia. Příští týden zemi ale neminou přehánky, deště i bouřky, předpovídají meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu.

Ve čtvrtek vydrží oblačná až zatažená obloha a místy se objeví déšť nebo přeháňky. Teploty se vyšplhají na 13 až 17 stupňů Celsia.

Pátek přinese polojasnou až oblačnou, zpočátku místy až zataženou oblohu. Během dne bude oblačnosti ubývat. Rtuť teploměru vystoupá na 10 až 14 stupňů Celsia.

V sobotu se dočkáme jasné až polojasné oblohy, na Moravě bude místy zataženo s nízkou oblačností. Denní teploty se udrží na 14 až 18, v Čechách ojediněle až na 20 stupňů Celsia.

V neděli vydrží jasná až polojasná obloha, na Moravě bude zpočátku místy zataženo s nízkou oblačností. Přes den naměříme 17 až 21, při déle trvající oblačnosti 15 stupňů Celsia.

Pondělí opět přinese jasnou až polojasnou oblohu a ojediněle se objeví nízká oblačnost. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat od 18 do 22 stupňů Celsia.

Další dny příštího pracovního týdne přinesou většinou oblačnou oblohu, místy se objeví přeháňky, déšť nebo bouřky. Teploty se budou pohybovat od 16 do 21 stupňů Celsia, postupně se mírně ochladí na 13 až 18 stupňů.

autor: Domácí | 5. 4. 2018 10:47

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama