reklama
 
 

O víkendu se dočkáme téměř jarního počasí. Bude dvanáct stupňů a slunečno

14. 2. 2019 10:48
O víkendu se oteplí a dočkáme se i jasné oblohy. Teploty vystoupají až na 12 stupňů Celsia. V příštím týdnu se ale opět ochladí a přijde i déšť, předpovídají meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu.

Ve čtvrtek vydrží na většině území polojasná až jasná obloha a nejvyšší denní teploty vystoupají na 6 až 10 stupňů Celsia.

V pátek bude jasno až polojasno, ráno a dopoledne se mohou objevit mlhy nebo nízká oblačnost. Na východě bude zpočátku oblačno až zataženo. Rtuť teploměru se bude pohybovat od 7 do 11 stupňů Celsia. V noci teploty klesnou až na minus 4 stupně.

Sobota přinese jasnou oblohu, místy mohou přijít mlhy nebo nízká oblačnost, která se ojediněle udrží po celý den. Přes den naměříme 8 až 12 stupňů, v noci teploty spadnou i k minus 4 stupňům Celsia.

V neděli se dočkáme opět jasné oblohy, místy se ale objeví mlhy nebo nízká oblačnost, která se ojediněle může udržet i přes den. Rtuť teploměru ukáže mezi 8 až 12 stupni Celsia. V noci naměříme i minus 4 stupně Celsia.

Na pondělí meteorologové předpovídají jasnou nebo skoro jasnou oblohu, místy se objeví mlhy nebo nízká oblačnost, která se ojediněle udrží po celý den. Přes den se teploty budou pohybovat od 8 do 12 stupňů, v noci klesnou na 0 až minus 4 stupně Celsia.

Další dny příštího pracovního týdne přinesou zpočátku jasnou nebo skoro jasnou oblohu, ojediněle lze očekávat mlhy nebo nízkou oblačnost. Postupně bude přibývat frontální oblačnosti a místy se objeví déšť, na horách bude sněžit. Přes den bude mezi 8 až 12 stupni, postupně teploty klesnou na 5 až 9 stupňů Celsia.

Nahrajte vaše videa a fotky
Získejte odměnu 500 Kč za každé vaše publikované video nebo 100 Kč za každou vaši publikovanou fotografii
Jméno:
E-mail:
Popis:
Nahráním souboru udělujete společnosti Economia, a.s. licenci v rozsahu čl. 4, odst.6 Všeobecných smluvních podmínek; Economia, a.s. neodpovídá za obsah nahraných souborů.

autor: Domácí | 14. 2. 2019 10:48

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama