Jako na podzim: Víkend přinese déšť a maximálně 20 °C

Domácí Domácí
3. 9. 2015 12:03
Až do pondělí nás čeká střídavě zatažená obloha, občas přeháňky nebo déšť.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock

Praha - Konec prvního zářijového týdne už bude připomínat podzim. Čeká nás totiž zatažená obloha, občas přeháňky a teploty, které nepřesáhnou 23 °C.

Ve čtvrtek bude polojasno až skoro jasno. Postupně se obloha zatáhne, ojediněle se přidá déšť nebo přeháňky, na západě i bouřky. Později večer bude od jihu deště přibývat. Naměříme 19 až 23 °C.

V pátek bude oblačno až zataženo, v noci a ráno se přidá déšť nebo přeháňky. Na severozápadě budou srážky jen ojedinělé.

Během dne budou srážky od západu ustávat, přechodně bude i polojasno. V noci teploty klesnou k 15 až 11 °C, přes den naměříme 18 až 22 °C.

Obloha se vyjasní

V sobotu bude oblačno až zataženo, na horách se místy, jinde ojediněle, objeví přeháňky. Na Moravě, ve Slezsku a v jižních Čechách můžeme čekat občasný déšť. Během dne budou srážky od západu ustávat a mraky se protrhají.

Nejnižší noční teploty se budou pohybovat od 14 do 10 °C, přes den naměříme 15 až 19 °C.

V neděli nás čeká proměnlivá a převážně velká oblačnost, na většině území s přeháňkami. Na horách budou srážky četnější. V noci teploty klesnou ke 12 až 8 °C, ty denní vystoupají k 13 až 17 °C.

Příští týden naměříme jen 17 °C

V pondělí bude zataženo až oblačno, na většině území se přidá občasný déšť nebo přeháňky, které budou na severu četnější. Nejnižší noční teploty klesnou k 11 až 7 °C, přes den naměříme 13 až 17 °C.

V dalších pracovních dnech bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo občasným deštěm.

Postupně bude oblačno až polojasno s ojedinělými přeháňkami. V noci teploty klesnou k 10 až 5 °C, přes den vystoupají k 13 až 18 °C, postupně až na 15 až 20 °C.

 

Právě se děje

před 28 minutami

Bývalý trenér Atlética, který vedl i Bejbla, zemřel ve věku 71 let

Bývalý srbský fotbalista a trenér Radomir Antič zemřel v Madridu ve věku 71 let. O jeho úmrtí bez bližších podrobností jako první informovalo na svém webu Atlético Madrid, s nímž mimo jiné slavil double. Ve Španělsku trénoval i velké rivaly Real Madrid a Barcelonu.

V Atléticu, v němž vedl i českého reprezentanta Radka Bejbla, působil natřikrát v letech 1995 až 2000. V první sezoně 1995/96 s klubem triumfoval v lize i v domácím poháru. Celkem ve Španělsku strávil 16 let ze své trenérské kariéry.

V letech 2008 až 2010 vedl Antič srbský národní tým, poté si vyzkoušel angažmá v čínské lize. Naposledy trénoval v roce 2015 tým Che-pej China Fortune.

Zdroj: ČTK
Další zprávy