První operátor přichází s kartou pro neomezené volání

ČTK ČTK
20. 8. 2014 15:50
O2 je zatím jediným operátorem, který na tuzemském trhu tuto službu nabízí.
ilustrační foto
ilustrační foto | Foto: Isifa / Thinkstock

Praha - Společnost O2 začala nabízet novou předplacenou kartu, která umožňuje volat po první minutě bezplatně. Neomezený hovor tak v rámci produktu „Na!Dlouho“ vyjde na 5,90 korun. O2 je zatím jediným operátorem, který na tuzemském trhu tuto službu nabízí.

Pro volání v rámci sítě O2 platí tato výhoda bez omezení. Pro volání do sítí ostatních mobilních operátorů je podmíněna dobitím ve výši alespoň 300 korun nejméně jednou měsíčně.

"S naší novou předplacenou kartou už zákazníci nemusí přemýšlet o tom, jak dlouho, kam a za kolik volají. Zaplatí totiž pouze za první minutu hovoru," uvedl ředitel divize rezidentních zákazníků Jindřich Fremuth.

Nová edice předplacené karty je určená pro nové i stávající zákazníky. Nová předplacená karta bude k dispozici ve všech O2 prodejnách i na dalších prodejních místech O2.

___________________________________________________

Máte rádi zpravodajský on-line deník Aktuálně.cz? Nominujte nás v anketě českého internetu Křišťálová lupa. Hlasovat můžete zde. Za Váš hlas děkujeme!

 

Právě se děje

před 9 minutami

Výkonný výbor FAČR kvůli koronaviru znovu odložil valnou hromadu

Výkonný výbor Fotbalové asociace ČR rozhodl o dalším odložení valné hromady, která se měla uskutečnit 18. června v Olomouci. Důvodem jsou přetrvávající opatření proti šíření nového typu koronaviru, která komplikují organizaci. O novém termínu zatím nerozhodl. Původně se měla valná hromada konat 29. května.

Další zprávy