Foto: Nové outletové centrum otevře už v listopadu. Co přinese ostravská Arena?

Klikněte pro vstup do fotogalerie.
V polovině letošního listopadu se otevře čtvrté velké outletové centrum v České republice. Projekt s názvem Outlet Moravia Arena staví společnost TK Development v Ostravě-Přívoze u Hlučínské ulice v blízkosti dálnice.
Právě dobrá dopravní dostupnost má být hlavním lákadlem pro nájemce. V okruhu 60 minut jízdy žije až 3,2 milionu obyvatel, láká firma. Kromě Moravskoslezského kraje spoléhá i na blízkost Polska a Slovenska, věří také v zájem obyvatel Olomoucka či Zlínska nebo turistů navštěvujících Beskydy.
První fáze nabídne okolo 70 obchodů o celkové rozloze přibližně 11 700 metrů čtverečních (hrubá nájemní plocha). Fotografie zachycuje stavbu centra.
„V době otevření arény předpokládáme obsazenost centra více než 80 procent,“ říká Roman Vachta, projektový manažer TK Development. (Fotografie ze stavby.)
Foto: TK Development, CBRE
Petr Kučera Petr Kučera
25. 7. 2018 7:36
První fáze nabídne okolo 70 obchodů, mimo jiné Adidas, Gant, Puma, United Colors of Benetton, Ecco, Mustang nebo s.Oliver.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Adetokunbo v NBA dovedl Milwaukee k šesté výhře za sebou

Nejužitečnější hráč minulé sezony Janis Adetokunbo zaznamenal ve čtvrtečním utkání NBA proti Portlandu impozantní triple double za 24 bodů, 19 doskoků a 15 asistencí a byl strůjcem vítězství Milwaukee 137:129. Bucks se po šesté výhře za sebou osamostatnili v čele Východní konference.

Adetokunbo podruhé v sezoně dosáhl na dvojciferná čísla ve třech základních statistických ukazatelích a stal se prvním hráčem v historii klubu, který zaznamenal bilanci čítající alespoň 20+15+15. Jeho čtvrteční výkon v historii ligy předčili jen slavní Oscar Robertson, Wilt Chamberlain a Larry Bird.

Střelecky se přitom řecký basketbalista trápil a proměnil jen devět z 27 střel. V počtu finálních přihrávek ale ve své sedmé sezoně v lize dosáhl na osobní rekord. "Když mi to nepadalo, snažil jsem se nacházet spoluhráče. Udělal jsem ale jen půlku práce, to oni se trefovali," řekl Adetokunbo.

Další zprávy