reklama
 
 

Blesková reakce na konkurenci: T-Mobile chystá neomezené stahování hudby a videa

6. 10. 2017
V půlce listopadu operátor spustí službu, která umožní neomezené stahování hudby a videí od partnerů T-Mobile. Ty zatím firma nezveřejnila. Vodafone o den dříve představil službu, která za 99 korun dává neomezené stahování dat ze sociálních sítí. V plánu má i video a hudbu.

Praha - Mobilní operátor T-Mobile zavede v polovině listopadu službu StreamOn. Ta umožní neomezené stahování hudby a videa mimo datové limity. Jen den tak trvalo, než přišla reakce na podobný krok od konkurenčního operátora Vodafone.

StreamOn v různých variantách nabízejí vybraní evropští operátoři skupiny Deutsche Telekom, kam patří i český T-Mobile. V rámci StreamOn mohou nabízet svá videa a hudbu, na které se nebude vztahovat datový limit, různí poskytovatelé, kteří se s operátorem dohodnou na partnerství. Seznam partnerů pro Česko T-Mobile zatím neoznámil.

Vodafone přišel ve čtvrtek s nabídkami Social Pass a Chat Pass, které umožňují za poplatek 99 korun využívat některé sociální sítě nebo komunikační služby bez datového limitu. S nabídkou stahování hudby a videí se chystá přijít, stejně jako T-Mobile, v polovině listopadu.

O2 zatím bez čerpání dat v rámci datových limitů nabízí stahování hudby Spotify.

autoři: ČTK, Ekonomika | 6. 10. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama