Blesková reakce na konkurenci: T-Mobile chystá neomezené stahování hudby a videa

ČTK Ekonomika ČTK, Ekonomika
6. 10. 2017 15:33
V půlce listopadu operátor spustí službu, která umožní neomezené stahování hudby a videí od partnerů T-Mobile. Ty zatím firma nezveřejnila. Vodafone o den dříve představil službu, která za 99 korun dává neomezené stahování dat ze sociálních sítí. V plánu má i video a hudbu.
Opravdu? Ilustrační snímek.
Opravdu? Ilustrační snímek. | Foto: Lukáš Bíba

Praha - Mobilní operátor T-Mobile zavede v polovině listopadu službu StreamOn. Ta umožní neomezené stahování hudby a videa mimo datové limity. Jen den tak trvalo, než přišla reakce na podobný krok od konkurenčního operátora Vodafone.

StreamOn v různých variantách nabízejí vybraní evropští operátoři skupiny Deutsche Telekom, kam patří i český T-Mobile. V rámci StreamOn mohou nabízet svá videa a hudbu, na které se nebude vztahovat datový limit, různí poskytovatelé, kteří se s operátorem dohodnou na partnerství. Seznam partnerů pro Česko T-Mobile zatím neoznámil.

Vodafone přišel ve čtvrtek s nabídkami Social Pass a Chat Pass, které umožňují za poplatek 99 korun využívat některé sociální sítě nebo komunikační služby bez datového limitu. S nabídkou stahování hudby a videí se chystá přijít, stejně jako T-Mobile, v polovině listopadu.

O2 zatím bez čerpání dat v rámci datových limitů nabízí stahování hudby Spotify.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Babiš se má podle soudu omluvit za své výroky senátorovi Wagenknechtovi

Premiér Andrej Babiš (ANO) se má omluvit senátorovi Lukáši Wagenknechtovi (za Piráty) za výroky, že je psychopat, udavač a připravil ČR o 800 milionů korun, rozhodl v pátek Okresní soud Praha-západ. Wagenknecht, který byl náměstkem, když Babiš vedl ministerstvo financí, to uvedl na twitteru. Premiér si za svými výroky stojí a plánuje se odvolat, sdělil ČTK v textové zprávě.

Soud vyhověl žalobě na ochranu osobnosti, Babiš je povinen písemnou omluvu zaslat do tří dnů poté, co rozsudek nabude právní moci, uvedl Wagenknecht. Jeho asistentka Karolína Žďárská řekla ČTK, že písemné vyhotovení rozsudku by mělo být k dispozici do dvou týdnů. "Zatím nemáme písemné vyhotovení, takže neznáme argumenty soudu, ale za svými výroky si stojím, budu se odvolávat," reagoval Babiš.

Wagenknecht byl prvním náměstkem ministra financí od února 2014 do června 2015, kdy ho Babiš odvolal podle pozdějšího Wagenknechtova vyjádření bez udání důvodu. Wagenknecht se před tím dostal do sporu s tehdejší ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou (za ANO), když jeho auditorský tým našel chyby v tendru na monitorovací systém evropských fondů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy