Není zdarma jako zdarma. Nový přehled účtů bez poplatků

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
12. 1. 2015 8:00
Konkurenční boj bank o klienty se dostává na další úroveň. GE Money Bank láká na účet, za který lidem zaplatí 50 korun měsíčně. Porovnejte si jej s konkurencí.

Kvalitní účet bez poplatků? V Česku žádný problém

Foto: komerční obsah

Konkurenční boj bank o klienty se dostává na další úroveň. GE Money Bank začala nabízet běžný účet, u něhož lze nejen jednoduše "vymazat" poplatky, ale navíc každý měsíc získat bonus padesát korun.

První dojmy z nového účtu nazvaného Genius bene+ přinesl online deník Aktuálně.cz už pár hodin po jeho oficiálním představení. Nyní si můžete projít nový přehled "bezpoplatkových" účtů na českém trhu. Podobně jako u GE jsou většinou zdarma jen při splnění alespoň jedné podmínky. V některých případech dokonce ani nejsou opravdu zdarma.

Následující přehled řadí banky s bezpoplatkovými účty podle abecedy. Začínáme tedy s Air Bank a končíme Zuno Bank. To je symbolické, protože právě "mladé" banky (průkopníkem byla mBank) do Česka rozmach levých účtů přinesly.

V přehledu se soustředíme na základní, tedy nejčastěji používané bankovní služby. Zájemci například o zahraniční platby by si tedy po vytipování nejlepších účtů z přehledu měli ještě prostudovat sazebníky konkrétních bank.

 

Právě se děje

Další zprávy