Foto: O2 arena dostane menšího sourozence. Podívejte se, co nabídne Universum

Klikněte pro vstup do fotogalerie.
Takzvaná "malá O2 arena" měla vedle té velké stát už dávno.
Ale až nyní, více než deset let po dostavbě té velké, se rozběhly konkrétní stavební práce, které dokončí dřívější projekt.
Malá aréna se začala stavět ve stejné době jako velká O2 arena, tedy v letech 2003 až 2004. Výstavba haly se však ještě v roce 2004 zastavila. Hrubá stavba byla od té doby zakonzervována až do října 2017, kdy ji oživily firmy Metrostav a Syner.
Na stávající velkou halu naváže odsud - od jihu, tedy směrem k nádraží Praha-Libeň.
Foto: O2 arena
Jakub Plíhal Ekonomika ČTK Jakub Plíhal, Ekonomika, ČTK
10. 4. 2018 17:40
Nový pražský komplex, který bude propojený s O2 arenou, nabídne až 21 sálů různých velikostí. Dokončen má být v létě 2019.
 

Právě se děje

před 4 minutami

Tajfun v Japonsku zabil už 66 lidí

Počet obětí ničivého tajfunu Hagibis, který o víkendu zasáhl Japonsko, vzrostl na nejméně 66, dalších 15 lidí je pohřešováno. Podle agentury DPA o tom informovala japonská televize NHK.

Agentura Kjódó napsala, že bez elektřiny je stále na 34 000 domácností. Bez dodávek vody se musí obejít 138 000 domácností.

V zasažených oblastech pokračuje pátrání po nezvěstných, do kterého jsou zapojeny tisíce policistů, hasičů i vojáků.

před 13 minutami

V centru Prahy nesmí vystupovat lidé v kostýmech ani bublifukáři

V centru Prahy od úterý nesmí vystupovat lidé v obřích kostýmech zvířat, například pand, a nesmí se tam ani dělat bubliny, po kterých jsou chodníky podle vedení města znečištěné a nebezpečné pro chodce.

Novela vyhlášky o pouličním umění, tzv. buskingu, kterou zastupitelé schválili v září, současně rozšířila zákaz pouličního umění na celé Staroměstské náměstí a na Velkopřevorské náměstí, náměstí Míru, Nerudovu ulici a část Spálené mezi křižovatkou s Purkyňovou ulicí a Národní třídou.

Vyhláška konkrétně zakazuje "vystoupení v převlecích za zvířata či postavy z filmů, televizních pořadů nebo počítačových her" a "vystoupení v převlecích svými rozměry zjevně přesahujícími proporce dospělého člověka". Zakázána jsou také vystoupení, která nepřiměřeně ruší hlukem, pachem či znečišťování.

Další zprávy