Sazka nebude od tipujících vybírat manipulační poplatky

Ekonomika Ekonomika
25. 4. 2012 14:47
Dosud byli od placení manipulačních poplatků osvobozeni jen sázející na internetu

Praha - Konkurenční boj mezi velkými sázkovými kancelářemi v Česku ještě zesiluje.

Sazka oznámila, že od prvního května letošního roku ruší manipulační poplatek u kurzového sázení na sběrnách Sazky.

Ten je dosud 10 procent ze vsazené částky. Obdobné poplatky mají i Fortuna, Tipsport, Chance a Synot Tip.

"Sázející, kteří přijdou po začátku května tipovat výsledky sportovních utkání do cca 1000 poboček Sazky, specializovaných na kurzové sázení, uhradí pouze vklad za sázku a nebudou už platit manipulační poplatek," napsal mluvčí Sazky Václav Jalovecký.

Zatím poplatky nebyly jen na internetu

Podle něho se tak Sazka stane jedinou sázkovou společností v České republice, která od manipulačního poplatku osvobodila veškeré kurzové sázení, tedy jak uzavírání sázek online, tak i na kamenných pobočkách.

Sazka si od tohoto kroku slibuje nalákání zákazníků jiných sazkových kanceláří. Proto také tento krok připravila před vrcholnými sportovními podniky, které jsou současně i nejlákavější pro tipující.

Již za několik týdnů začne mistrovství světa v ledním hokeji, následovat bude evropský šampionát v kopané a pak olympijské hry.

Svůj krok bude Sazka propagovat i v reklamní kampani, která poběží na sportovních televizních a internetových kanálech v době  MS v hokeji a ME ve fotbale.

 

 

Právě se děje

před 33 minutami

Útočník na severu Tuniska ubodal Francouze, pak zranil vojáka

Útočník na severu Tuniska zabil nožem francouzského občana, který byl v zemi na návštěvě u příbuzných, a zranil jednoho tuniského vojáka. S odkazem na ministerstvo vnitra o tom informovala tuniská agentura TAP. Osmadvacetiletý pachatel je na útěku, policie však zná jeho identitu. Motiv útoku je zatím nejasný. V posledních letech na bezpečnostní složky i zahraniční turisty v Tunisku často útočili islamističtí ozbrojenci, připomíná agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy