Měla být operní divou. Teď pomáhá špičkám v byznysu

Veronika Kudrnová
10. 11. 2014 18:44
Helena Kohoutová stojí za vznikem několika podnikatelských klubů, v nichž hledá inspiraci řada významných českých podnikatelských špiček.
Foto: Economia

Praha - V poměrně nízkém věku Helena Kohoutová pochopila, co je jejím největším talentem. Opustila uměleckou dráhu operní pěvkyně a vydala se cestou organizace společenských událostí a networkingu. Svými aktivitami podporuje nejen ženy podnikatelky, ale usiluje o kultivovanost celého českého podnikatelského prostředí.

Podnikání nebylo jejím životním snem, ani k němu nedospěla okolnostmi nebo životní situací. Je to její integrální součást, označuje jej za svoji přirozenost, o čemž vypovídá i příznačné pojmenování její agentury – prostě Helas. Helena Kohoutová stojí za vznikem několika podnikatelských klubů, v nichž hledá inspiraci řada významných českých podnikatelských špiček.

Celý příběh Heleny Kohoutové si přečtěte na webu ProByznys.info.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Dopravní nehoda u Ostrovačic na Brněnsku uzavřela dálnici D1 ve směru na Brno

Dopravní nehoda dvou kamionů u Ostrovačic na Brněnsku od 06:00 uzavřela dálnici D1 ve směru z Prahy na Brno. Kolize se obešla bez zranění, vyplývá z informací jihomoravské policie a hasičů. Dálnice D1 je zavřená mezi sjezdem 178 u Ostrovačic a exitem 182 u Kývalky. Podle policie bude zřejmě neprůjezdná delší dobu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy