Měla být operní divou. Teď pomáhá špičkám v byznysu

Veronika Kudrnová
10. 11. 2014 18:44
Helena Kohoutová stojí za vznikem několika podnikatelských klubů, v nichž hledá inspiraci řada významných českých podnikatelských špiček.
Foto: Economia

Praha - V poměrně nízkém věku Helena Kohoutová pochopila, co je jejím největším talentem. Opustila uměleckou dráhu operní pěvkyně a vydala se cestou organizace společenských událostí a networkingu. Svými aktivitami podporuje nejen ženy podnikatelky, ale usiluje o kultivovanost celého českého podnikatelského prostředí.

Podnikání nebylo jejím životním snem, ani k němu nedospěla okolnostmi nebo životní situací. Je to její integrální součást, označuje jej za svoji přirozenost, o čemž vypovídá i příznačné pojmenování její agentury – prostě Helas. Helena Kohoutová stojí za vznikem několika podnikatelských klubů, v nichž hledá inspiraci řada významných českých podnikatelských špiček.

Celý příběh Heleny Kohoutové si přečtěte na webu ProByznys.info.

 

Právě se děje

před 8 minutami

Frankfurt si v odloženém duelu EL v Salcburku zajistil postup

Fotbalisté Frankfurtu v odvetném duelu 2. kola Evropské ligy v Salcburku, jenž byl přeložen ze čtvrtka na dnešek kvůli hlášenému orkánu, remizovali 2:2 a v součtu s domácí výhrou 4:1 postoupili do osmifinále. V něm se Eintracht 12. a 19. března utká s Basilejí.

Salcburk v odloženém zápase před 29.000 diváky dvakrát vedl, ale hosté pokaždé vyrovnali a pohlídali si postup. Branky domácích vstřelili kapitán Andreas Ulmer a Jérome Onguéné, klid Frankfurtu zajistil dvěma góly André Silva.

Frankfurt se měl původně už za dva dny představit v bundeslize na hřišti Werderu Brémy, vedení ligy ale na neděli plánovaný duel kvůli nahuštěnému programu zatím na neurčito odložilo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy