Komárkova KKCG stáhla nabídku na vstup do Sazky

Ekonomika Ekonomika
1. 2. 2011 23:40
Skupina bude po Sazce vymáhat dluhy "všemi dostupnými prostředky"

Praha - Skupina KKCG, kterou vlastní český ropný král Karel Komárek, oznámila, že její nabídka na vstup do loterijní společnosti Sazka, už neplatí.

KKCG prý nabídku předala Sazce v neděli, ale až do úterý na ni nedostala žádnou reakci.

"Vzhledem k tomu, že se jednalo o časově omezenou nabídku, pozbyla tato nabídka v současné době platnosti," oznámil výkonný ředitel skupiny Jiří Radoch.

Skupina KKCG zároveň v tiskovém prohlášení oznámila, že je jedním z největších věřitelů Sazky a že tyto dluhy bude vymáhat všemi dostupnými prostředky.

Přesnou hodnotu pohledávek ale neprozradila.

Komárkova KKCG se mezi zájemci o vstup do Sazky objevila nedávno. Podle informací, které v neděli zveřejnil server iHned, ale byla ve hře spíše nabídka společnosti eInvest Martina Ulčáka.

 

Právě se děje

před 31 minutami

Stav šéfa KSČM Filipa se po středečním infarktu zlepšuje, nemocnici by mohl opustit v pátek

Stav šéfa KSČM Filipa se po středečním infarktu a následném kardiologickém zákroku zlepšuje. Všeobecnou fakultní nemocnici na pražském Karlově náměstí ale ve čtvrtek ještě neopustí. Pro ČTK to řekla mluvčí nemocnice Marie Heřmánková.

Pokud se nic nezmění, mohl by podle Heřmánkové Filip hospitalizaci ukončit v pátek. Lékaři Filipův infarkt zachytili v časném stadiu. Ve středu uvedli, že to dává pacientovi naději na časné propuštění do domácí péče. Pětašedesátiletý Filip hned ve středu po zprůchodnění cév avizoval, že v pátek bude zpět v práci. Podle jeho spolupracovníků šlo spíš o jeho přání.

Zdroj: ČTK
Další zprávy