Komárkova KKCG stáhla nabídku na vstup do Sazky

Ekonomika Ekonomika
1. 2. 2011 23:40
Skupina bude po Sazce vymáhat dluhy "všemi dostupnými prostředky"

Praha - Skupina KKCG, kterou vlastní český ropný král Karel Komárek, oznámila, že její nabídka na vstup do loterijní společnosti Sazka, už neplatí.

KKCG prý nabídku předala Sazce v neděli, ale až do úterý na ni nedostala žádnou reakci.

"Vzhledem k tomu, že se jednalo o časově omezenou nabídku, pozbyla tato nabídka v současné době platnosti," oznámil výkonný ředitel skupiny Jiří Radoch.

Skupina KKCG zároveň v tiskovém prohlášení oznámila, že je jedním z největších věřitelů Sazky a že tyto dluhy bude vymáhat všemi dostupnými prostředky.

Přesnou hodnotu pohledávek ale neprozradila.

Komárkova KKCG se mezi zájemci o vstup do Sazky objevila nedávno. Podle informací, které v neděli zveřejnil server iHned, ale byla ve hře spíše nabídka společnosti eInvest Martina Ulčáka.

 

Právě se děje

před 43 minutami

Trump připustil, že možná podstoupí kongresové slyšení kvůli ukrajinské kauze

Americký prezident Donald Trump překvapivě připustil možnost, že by podstoupil kongresové slyšení v ukrajinské kauze, která by teoreticky mohla vést až k jeho odvolání z funkce hlavy státu. Trump to napsal na Twitteru s tím, že by se pak Kongres mohl soustředit na jiné problémy.

Veřejná slyšení ve Sněmovně reprezentantů začala minulý týden a od úterý do čtvrtka mají pokračovat slyšením dalších osmi vládních úředníků a diplomatů. Opoziční demokraté se jejich prostřednictvím snaží dokázat provinění prezidenta, který podle nich nutil Ukrajinu, aby mu dodala kompromitující informace na jeho pravděpodobného volebního soka Joea Bidena.

Zdroj: ČTK
Další zprávy