Podomítkové baterie umožní čistý design koupelny

Ingrid Špátová
14. 11. 2011 12:44
Spojení čistého designu a funkičnosti nabízejí podomítkové baterie

Koupelny Siko nabízejí ve svém sortimentu baterie, které dokáží udržet čistý design koupelny. Tyto vodovodní baterie jsou minimalistické, nenápadné a zcela funkční.

V dnešních moderních koupelnách jsou stále populárnější podomítkové baterie právě pro svůj atraktivní minimalistický vzhled. Těleso mají zabudované do zdi, a tak jediné viditelné části jsou krycí rozeta a ovládací mechanizmus. Velmi vhodné jsou i do koupelen s malými rozměry, kde šetří prostor. Jednoduchý design ovšem neznamená, že jsou baterie fádní a nezajímavé.

„Na výběr jsou různé tvary a designy od klasických kulatých až po ostře řezané, hranaté. K dostání jsou i podomítkové baterie s klasickými kohoutky, které ocení zejména příznivci retro," říká Karel Novotný, vedoucí oddělení designu společnosti Siko koupelny.

Ceny podomítkových baterií se pohybují v rámci všech cenových kategorií a náklady jsou tak srovnatelné s pořízením klasické vodovodní baterie.

 

Právě se děje

před 45 minutami

Polovina kontrolovaných e-shopů v prvním čtvrtletí porušila zákon, zjistila inspekce

Polovina internetových obchodů, které kontrolovala v letošním prvním čtvrtletí Česká obchodní inspekce (ČOI), porušila předpisy. Nejčastěji se zjištěná pochybení týkala zákona o ochraně spotřebitele a inspekce za ně uložila pokuty za téměř 1,5 milionu korun. V tiskové zprávě to v pondělí uvedla ČOI, která ve sledovaném období, poznamenaném epidemií nemoci covid-19, provedla meziročně šestkrát více kontrol e-shopů. Vzhledem k uzavření mnohých kamenných prodejen kvůli protikoronavirovým opatřením se totiž prodej přes internet výrazně zvýšil.

"Výsledky kontrol v 1. čtvrtletí 2021 potvrzují, že u internetového prodeje dochází stále k vysokému počtu porušování spotřebitelské legislativy," uvedl ředitel ČOI Mojmír Bezecný. Podle něj e-shopy často neinformují zákazníky o subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů nebo o jejich právech týkajících se reklamace zboží. Dopouští se i nekalých obchodních praktik a často poskytují lživé či neúplné údaje o výrobku, dodal.

Zdroj: ČTK
Další zprávy