Designovou koupelnu umí navrhnout i běžní Češi

Designovou koupelnu umí navrhnout i běžní Češi
Soutěžilo se ve třech kategoriích: Koupelna roku, Malá koupelna (do 4 metrů čtverečních) a v kategorii Rozmanité Via Veneto.
V kategorii Koupelna roku 2011 zvítězila tato realizace od Andrey Požárové, která pro rekonstrukci prostorově velkorysé koupelny zvolila bílé obklady v kombinaci s tmavou podlahou a koupelnovým nábytkem z tmavě namořeného dřeva.
Také v kategorii nejmenších koupelen (do 4 metrů čtverečních) nejlépe uspěl návrh bílé koupelny s tmavými prvky v obložení a dřevěnými detaily ve vybavení.
S omezením minimálního prostoru do 4 metrů čtverečních se tentokrát nejlépe vypořádala Petra Listopadová.
Foto: SIKO Koupelny
Věra Tůmová
1. 5. 2012 23:50

Talentovaní designéři z řad laiků dokázali, že designovou koupelnu podle posledních trendů umí zrealizovat i oni. Potvrzují to výsledky 8. ročníku soutěže Koupelna roku 2011, kterou vyhlašuje společnost Siko koupelny. Odborná porota vybírala vítěze třech kategorií ze 462 přihlášených realizací.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

OSN musí pohnat Čínu k odpovědnosti kvůli koronaviru, řekl Trump ve svém virtuálním projevu k valnému shromáždění

Organizace spojených národů musí pohnat Čínu k odpovědnosti za její přístup k pandemii onemocnění covid-19, řekl ve svém virtuálním projevu k Valnému shromáždění OSN americký prezident Donald Trump. Koronavirus ve svém projevu jako obvykle označil za čínský virus.

"Čínská vláda a Světová zdravotnická organizace, kterou Čína prakticky ovládá, chybně prohlašovaly, že není důkaz o přenosu z jednoho člověka na druhého," řekl Trump. "Později chybně tvrdily, že lidé bez symptomů nemoc nepřenášejí," uvedl také.

Onemocnění covid-19 se objevilo koncem minulého roku ve středočínské provincii Chu-pej, odkud se během následujících měsíců rozšířilo do celého světa. Koronavirem se podle statistik americké Univerzity Johnse Hopkinse nakazilo 31,36 milionu lidí, asi 965.640 z nich zemřelo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy