reklama
 
 

60 důvodů, proč navštívit ženevský autosalon. Návrat Toyoty Supra, hybridní Škoda i nádherný Peugeot

1. 3. 2018 7:27
Již příští týden otevře novinářům i veřejnosti své brány nejvýznamnější evropský autosalon. V ženevském Palexpu se uskuteční již 88. ročník automobilové přehlídky a podobně jako v předešlých letech je možné těšit se na řadu důležitých novinek. Za všechny jmenujme nový Citroën Berlingo, pokračovatele Toyoty Auris, malé SUV Škoda Vision X nebo Peugeot 508. V následující galerii najdete přehled všech důležitých novinek, o nichž doposud víme, že se ve Švýcarsku představí.

Pro novináře se autosalon otevře v úterý 6. března, druhý novinářský den je pak ve středu 7. března. Veřejnost horké automobilové novinky uvidí od 8. do 18. března. Ve všední dny je výstaviště otevřeno od deseti do dvaceti hodin, o víkendu od devíti do devatenácti hodin.

Vstupné pro dospělého je 16 švýcarských franků, tedy asi 352 korun. Dítě od šesti do šestnácti let a důchodci zaplatí 9 franků (asi 198 korun). Pokud na výstaviště zavítáte po čtvrté hodině odpolední, stojí vstupenka polovinu uvedených částek.

Organizátor uvádí, že se letos na výstavišti Palexpo objeví 180 vystavovatelů, přesto budou některé automobilky chybět. Konkrétně jde o Opel, DS, Infiniti, Cadillac a Chevrolet. Více o tomto tématu naleznete v samostatném článku zde.

autor: Jan Matoušek | 1. 3. 2018 7:27

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama