reklama
 
 

Taxikáři pro 40 korun zmlátili a okradli zákazníka

28. 6. 2010
Foto: Ondřej Besperát
Incident se odehrál v půli května, pachatelům hrozí 12 let vězení

Praha - Policie vyšetřuje dvojici taxikářů, kteří minulý měsíc brutálně zbili a okradli klienta, jemuž chybělo pár korun na zaplacení.

Incident se odehrál v Praze během noci na 13. května. Tehdy nastoupil 30letý muž do taxíku. Při placení ale zjistil, že místo potřebných 130 korun má jen 90.

"Ženě sdělil, že jí zbylou část během chvilky doplatí. Když si prohledával kapsy, žena ho začala fyzicky napadat údery do obličeje," popsala dramatické okamžiky policejním mluvčí Ivana Ježková.

Muž se pokoušel dovolat na tísňovou linku 158, ale 35letá taxikářka mu vytrhla telefon z ruky a odvezla ho proti jeho vůli ke svému 33letému příteli (a majiteli licence pro provoz taxislužby).

"Ten už čekal před domem s teleskopickým obuškem, poškozeného třicetiletého zákazníka vytáhl z vozu na ulici a začal ho mlátit do různých částí těla," přiblížila Ježková útok.

Bezvládného muže posléze nechali ležet na ulici a z batohu mu ukradli telefon. Policistům se je ovšem podařilo vypátrat.

"Oba dva se ke svému činu doznali. Při domovní prohlídce kriminalisté nalezli jak odcizený mobilní telefon, tak teleskopický obušek," dodala mluvčí s tím, že kvůli těžké újmě na zdraví, kterou muži způsobili, hrozí násilníkům až 12 let vězení.

autor: Domácí | 28. 6. 2010

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama