Studenti píší o závislostech

29. 5. 2012 17:12
Studenti se zamýšlejí nad druhy závislostí
Foto: Thinkstock

Soutěž - Poté, co se žáci a studenti vžili do role prezidenta s neomezenou pravomocí, poprosili jsme sedmáky a osmáky o zpracování dalšího tématu:

Závislost, to nejsou jen drogy nebo automaty. Zkuste popsat co nejvíc druhů závislostí, které jsou nebo mohou být pro člověka nebezpečné.

Je jim okolo třinácti let a představu o závislostech již mají a někteří se s nějakou závislostí setkali dokonce i osobně.

Kateřina si například myslí, že každá závislost nemusí být zcela škodlivá. Je na vás, jestli budete žít opravdový život, nebo skončíte jako troska na ulici, píše Karolína. Petr doufá, že jednou bude nezávislým dospělým mužem jako jeho otec.

Zaujaly vás názory školáků?

Pomozte nám mezi nimi vybrat ten nejoriginálnější. Nebo prostě ten, který vás nejvíce oslovil. Stačí vždy příslušný text žáků ZŠ Londýnská v Praze nebo Gymnázia Broumov označit facebookovým tlačítkem "Doporučit - Líbí se mi". Neboli ho "lajknout":).

Práce, které od vás dostanou nejvíc hlasů, redakce Aktuálně.cz odmění.

Hlasovat můžete od pondělí 29. 5. 2012 do neděle 10. 6. 2012.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy