Internet se baví střelbou na Klause, podívejte se

Internet se baví střelbou na Klause, podívejte se
Foto: repro facebook.cz
Domácí Domácí
2. 10. 2012 9:34

Praha - Na prezidenta Václava Klause byl v pátek "spáchán atentát". Útok však spíš než zděšení budí úsměv, útočník totiž střílel z airsoftové pistole, a prezidentovi tak způsobil jen lehké zranění. Prezidentovi bodyguardi a Česká republika však mají po celém světě z ostudy kabát. A vtipy ze zpackané ochrany hlavy státu se baví i český internet, podívejte se na některé z nich.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 hodinami

Nehoda šesti aut zablokovala hlavní tah z Hradce Králové na Moravu, dva lidé utrpěli zranění

Srážka šesti aut u Ostřetína na Pardubicku zablokovala v pátek v podvečer v obou směrech hlavní tah I/35 z Hradce Králové směrem na Brno a Olomouc. Dva lidé byli při nehodě zraněni.

Informovala o tom mluvčí pardubické policie Eva Maturová. Policie dopravu z obou směrů odkláněla zhruba dvě hodiny na objízdné trasy, kolem 22:00 byla silnice opět průjezdná.

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Při srážce vlaku s kamionem na nechráněném přejezdu na Nymbursku se zranily tři děti, jedno z nich těžce

Při páteční odpolední srážce osobního vlaku s kamionem na železničním přejezdu v Běrunicích na Nymbursku se zranily tři děti. Jedno z nich těžce, další středně těžce a jedno lehce.

Celkem záchranná služba ošetřila a odvezla do nemocnice pět lidí, všichni byli z vlaku, řekla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Škodu vyšetřovatelé vyčíslili na více než tři miliony korun.

Nehoda se stala na přejezdu, který není chráněn závorami, je vybaven výstražným křížem a značkou stop.

Další zprávy