Miloše do koše! Průvod proti Zemanovi předal 100 000 podpisů

Foto: Vojtěch Marek
Vojtěch Marek Vojtěch Marek
1. 12. 2014 21:15
Z Václavského náměstí na Pražský hrad vedl protestní průvod, který měl doručit petici se sto tisíci podpisy za odstoupení Miloše Zemana.

Fotogalerie - Akci podporují organizátoři dosavadních protestů proti prezidentu Miloši Zemanovi ze 17. a 19. listopadu letošního roku.

Prezident Zeman na Hradě není, dnes v Brně setkáním s krajskými zastupiteli zahájil třídenní návštěvu Jihomoravského kraje. "Budeme připraveni převzít manifestační petici. Pokud jde o požadavek organizátorů, pan prezident se rozhodně abdikovat nechystá," řekl ČTK hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Brankář Škarek opustil kemp Islanders a zamířil na farmu

Český hokejový brankář Jakub Škarek se z tréninkového kempu New York Islanders přesunul na farmu do Bridgeportu. Devatenáctiletého odchovance Jihlavy, jehož si Islanders vybrali loni ve třetím kole draftu na 72. pozici, čeká první sezona v Severní Americe. V minulém ročníku chytal Škarek ve finské lize za Pelicans Lahti.

Škarek uzavřel loni v červenci s Islanders tříletou nováčkovskou smlouvu. Za Lahti odchytal 22 utkání s průměrem 2,45 obdržené branky na zápas, úspěšností zákroků 90,58 procenta a jednou udržel čisté konto. V sedmi duelech nastoupil i ve druhé nejvyšší finské lize za Peliitat Heinola.

Další zprávy