Český řidič zemřel na dálnici v Bavorsku. Vjel do protisměru a vážně zranil další tři lidi

ČTK ČTK
10. 4. 2017 12:40
Při dopravní nehodě na bavorské dálnici B20 v neděli zemřel šestapadesátiletý český řidič. Informoval o tom server tag24.de. Muž z neznámého důvodu najel do protisměru, kde se čelně srazil s autem, z jehož posádky utrpěly tři osoby těžká zranění. Nehoda se stala u obce Weiding poblíž českých hranic. Český řidič Škody Octavia, jehož jméno média neuvádějí, zemřel na místě. Z druhého automobilu značky Chevrolet museli záchranáři vystříhat ženu, která byla v ohrožení života převezena vrtulníkem do nemocnice v Řezně. Její tříleté dítě a třicetiletý muž utrpěli vážná zranění. Dálnice zůstala na několik hodin uzavřená, policie příčinu havárie vyšetřuje.
(ilustrační foto)
(ilustrační foto) | Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

Aktualizováno před 28 minutami

Dálnici D4 směrem na Prahu uzavřely dvě dopravní nehody

Kvůli dvěma na sobě nezávislým nehodám mezi Příbramí a Dobříší je uzavřena dálnice D4 ve směru na Prahu. Policie odklání dopravu na sjezdu číslo 41 u Dubence, zpět na dálnici se auta vrací na exitu 32. Objízdná trasa vede po souběžné silnici přes obec Obořiště.

Při nehodách se nikdo nezranil, řekla příbramská policejní mluvčí Monika Schindlová. K haváriím došlo na 34. kilometru kolem 05:30. Podle mluvčí do sebe při jedné jedné z nehod narazila tři auta, při druhé dva vozy. Příčinu havárií policisté vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy