Ransdorf znovu boural. Na stejném místě v Praze

Domácí Domácí
24. 1. 2014 15:19
Havárie se stala v té samé ulici, kde politik boural už před čtyřmi lety.
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Politik za KSČM Miroslav Ransdrof měl v pátek ráno dopravní nehodu. Havárie se stala kolem sedmé hodiny ranní v Libušské ulici, tedy na stejném místě, kde europoslanec boural už v roce 2010.

Podle serveru Novinky.cz do Ransdorfova auta zezadu narazila řidička jiného vozu.

„Nikdo se při nehodě nezranil. Budu to hlásit pojišťovací společnosti," řekl serveru k nehodě Ransdorf.

Škoda by podle jeho slov neměla přesáhnout 20 tisíc korun.

V roce 2010 se politik v tytéž ulici střetl s protijedoucím vozidlem, když vyjížděl ze dvora.

Nehodu měl i v roce 2007, kdy na Praze 6 srazil chodkyni. Žena utrpěla lehčí zranění. Ransdorf byl tehdy stíhán za ublížení na zdraví, s poškozenou se ale nakonec vyrovnal a trestní řízení bylo zastaveno.

Podobný případ se stal i v roce 2008, kdy politik srazil na přechodu v Praze dívku. Ta byla převezena do nemocnice, znalecký posudek nakonec čin vyhodnotil jako přestupek proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Na vládní čtvrť v Bagdádu dopadly tři rakety

Tři rakety dopadly v pondělí večer do ostře střežené zelené zóny v Bagdádu, ve které se nacházejí vládní budovy i diplomatické mise včetně velvyslanectví Spojených států. Nikdo nebyl zraněn. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na bezpečnostní zdroje. 

Podobné raketové útoky zažila vládní čtvrť za poslední měsíce již několikrát. Kdo za útokem stojí, nebylo jasné. Nicméně podle Washingtonu měly podobné akce v minulosti na svědomí proíránské milice.

Zdroj: ČTK
Další zprávy