Ransdorf znovu boural. Na stejném místě v Praze

Domácí Domácí
24. 1. 2014 15:19
Havárie se stala v té samé ulici, kde politik boural už před čtyřmi lety.
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Politik za KSČM Miroslav Ransdrof měl v pátek ráno dopravní nehodu. Havárie se stala kolem sedmé hodiny ranní v Libušské ulici, tedy na stejném místě, kde europoslanec boural už v roce 2010.

Podle serveru Novinky.cz do Ransdorfova auta zezadu narazila řidička jiného vozu.

„Nikdo se při nehodě nezranil. Budu to hlásit pojišťovací společnosti," řekl serveru k nehodě Ransdorf.

Škoda by podle jeho slov neměla přesáhnout 20 tisíc korun.

V roce 2010 se politik v tytéž ulici střetl s protijedoucím vozidlem, když vyjížděl ze dvora.

Nehodu měl i v roce 2007, kdy na Praze 6 srazil chodkyni. Žena utrpěla lehčí zranění. Ransdorf byl tehdy stíhán za ublížení na zdraví, s poškozenou se ale nakonec vyrovnal a trestní řízení bylo zastaveno.

Podobný případ se stal i v roce 2008, kdy politik srazil na přechodu v Praze dívku. Ta byla převezena do nemocnice, znalecký posudek nakonec čin vyhodnotil jako přestupek proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu.

 

Právě se děje

před 23 minutami

Zákaz nošení masek v Hongkongu zase platí, povolil to soud

Hongkongský nejvyšší soud v pátek pozastavil platnost svého pondělního rozhodnutí, podle něhož je zákaz zakrývání tváře při demonstracích neústavní. Na základě nového výroku soudu může hongkongská policie vymáhat dodržování zákazu nošení masek po dobu dalšího týdne, ve kterém se budou konat ostře sledované místní volby. Informovala o tom agentura AP.

Zdroj: ČTK
před 24 minutami

Odvolejte Dostála ze všech funkcí, žádá ODS přerovská opozice kvůli sexuálnímu nátlaku

Přerovská opozice vyzvala místní ODS, aby zbavila Marka Dostála odsouzeného za sexuální nátlak všech funkcí, do kterých byl zvolen. Dostál tento týden oznámil, že ukončil kvůli své kauze členství v ODS, i nadále si však rozhodl ponechat mandát zastupitele. Výzvu opozičních zastupitelů nechtěl šéf místní ODS a zároveň krajský předseda strany Michal Zácha komentovat. Opozice složená z pirátů a sdružení Společně pro Přerov chce případ otevřít na prosincovém zastupitelstvu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy