Prodej předvánočních psů zahájen

Prodej předvánočních psů zahájen
Bez psa si většina z nás štědrovečerní tabuli nedovede představit.
Přes ceny vstupů stojí pes na stánku už dva roky stejně.
Nedočkaví Pražané tvoří okamžitě frontu.
Stánkaři ujišťují, že vánočních psů je letos dostatek, na každého se dostane.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
19. 12. 2012 17:00

Když prodejci předvánočních psů otevřou své stánky, je jasné, že Vánoce, svátky klidu a míru, jsou přede dveřmi. K té nefalšované atmosféře štěstí patří vůně purpury, stejně jako pořádná porce smaženého psa, jak jinak než s bramborovým salátem... Tak to aspoň na první pohled vypadalo na středečním protestním happeningu proti vánočnímu prodeji a zabíjení kaprů v ulicích, který pořádali ochránci zvířat. Jeden z aktivistů se převlékl za řezníka a s nožem v ruce předváděl krájení "psího" masa, které ve skutečnosti bylo načerveno obarveným seitanem, rostlinnou náhražkou.

 

Právě se děje

před 8 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy