Předsedou představenstva pražského dopravního podniku byl zvolen Witowski

ČTK ČTK
Aktualizováno 20. 12. 2018 19:37
Představenstvo pražského dopravního podniku (DPP) ve čtvrtek na mimořádném zasedání zvolilo do svého čela Petra Witowského. Zároveň jej potvrdilo ve funkci generálního ředitele firmy, sdělila mluvčí DPP Aneta Řehková. Witowského vybrala dozorčí rada ve středu a nahradil dosavadního ředitele DPP Martina Gillara. Představenstvo ve čtvrtek rovněž jmenovalo své členy Filipa Tuláka investičním ředitelem a Jana Šurovského technickým ředitelem. Členy představenstva jsou ještě personální ředitel Jiří Špička a dopravní ředitel Ladislav Urbánek.
Petr Witowski.
Petr Witowski. | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Kosovo uznává méně než 100 ze 193 států OSN, uznání stáhla Ghana

Uznání Kosova už stáhlo 16 zemí, a nezávislost této bývalé jihosrbské provincie tak nyní podporuje méně než 100 ze 193 členských států OSN. O víkendu přišla do Bělehradu příslušná nóta z Ghany, informovala agentura Tanjug.

Srbsko tím zaznamenalo další úspěch ve svém diplomatickém úsilí přesvědčovat země, které uznaly nezávislost Kosova, aby od tohoto svého rozhodnutí ustoupily. Priština to ostře kritizuje a loni kvůli snaze Srbska o její diplomatické blokování zavedla stoprocentní cla na dovoz srbského zboží.

Zdroj: ČTK
Další zprávy