Předsedou představenstva pražského dopravního podniku byl zvolen Witowski

ČTK ČTK
Aktualizováno 20. 12. 2018 19:37
Představenstvo pražského dopravního podniku (DPP) ve čtvrtek na mimořádném zasedání zvolilo do svého čela Petra Witowského. Zároveň jej potvrdilo ve funkci generálního ředitele firmy, sdělila mluvčí DPP Aneta Řehková. Witowského vybrala dozorčí rada ve středu a nahradil dosavadního ředitele DPP Martina Gillara. Představenstvo ve čtvrtek rovněž jmenovalo své členy Filipa Tuláka investičním ředitelem a Jana Šurovského technickým ředitelem. Členy představenstva jsou ještě personální ředitel Jiří Špička a dopravní ředitel Ladislav Urbánek.
Petr Witowski.
Petr Witowski. | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 29 minutami

Allertová skončila v Taškentu v prvním kole

Tenistka Denisa Allertová se rozloučila s turnajem WTA v Taškentu v prvním kole. Nestačila na vítězku tamního podniku z roku 2008 Rumunku Soranu Cirsteaovou a osmé nasazené soupeřce podlehla 1:6, 4:6.

Šestadvacetiletá Allertová, 254. hráčka žebříčku, v prvním setu za stavu 0:5 odvrátila "kanára". Druhou sadu začala brejkem na 2:0, poté však podání neudržela a v devátém gamu znovu. Po návratu do elitních turnajů z okruhu ITF prohrála potřetí v řadě první zápas.

V Taškentu dnes nastoupí ještě úspěšná kvalifikantka Tereza Martincová, v úterý pak Kristýna Plíšková, nasazená jako pětka.

Další zprávy