Praha chce opravit Šlechtovu restauraci ve Stromovce, vypíše tendr

ČTK ČTK
Aktualizováno 28. 4. 2016 20:28
Praha vypíše tendr na firmu, která opraví chátrající Šlechtovu restauraci ve Stromovce. Záměr schválili pražští radní. Práce by měly vyjít maximálně na 169 milionů korun bez DPH. Březnové rozhodnutí rady posvětili pražští zastupitelé. Praha již vypsala výběrové řízení na firmu, která odveze přebytečnou zeminu ze zahrady restaurace. Památkově chráněná restaurace chátrá už desítky let a její oprava byla v minulosti opakovaně odložena.
Šlechtova restaurace ve Stromovce
Šlechtova restaurace ve Stromovce | Foto: Ludvík Hradilek
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Frankfurt si v odloženém duelu EL v Salcburku zajistil postup

Fotbalisté Frankfurtu v odvetném duelu 2. kola Evropské ligy v Salcburku, jenž byl přeložen ze čtvrtka na dnešek kvůli hlášenému orkánu, remizovali 2:2 a v součtu s domácí výhrou 4:1 postoupili do osmifinále. V něm se Eintracht 12. a 19. března utká s Basilejí.

Salcburk v odloženém zápase před 29.000 diváky dvakrát vedl, ale hosté pokaždé vyrovnali a pohlídali si postup. Branky domácích vstřelili kapitán Andreas Ulmer a Jérome Onguéné, klid Frankfurtu zajistil dvěma góly André Silva.

Frankfurt se měl původně už za dva dny představit v bundeslize na hřišti Werderu Brémy, vedení ligy ale na neděli plánovaný duel kvůli nahuštěnému programu zatím na neurčito odložilo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy