Populární youtuber Kovy neprošel do finále StarDance. Odcházím v nejlepším, řekl

Domácí Domácí
7. 12. 2019 23:00
Těsně před branami finále populární soutěže StarDance, vysílané Českou televizí, skončil populární youtuber Karel "Kovy" Kovář s partnerkou Veronikou Liškovou. Do finále jubilejního desátého ročníku tanečního klání postupují herci Veronika Khek Kubařová, Matouš Ruml a známý rybář Jakub Vágner.
Youtuber Kovy v taneční soutěži Stardance.
Youtuber Kovy v taneční soutěži Stardance. | Foto: Česká televize

"Důležité je v tom nejlepší odejít. Pokud mohu nějak vystihnout dnešní večer, tak je to to nejlepší, co jsem kdy zažil. Musím říct, že v tenhle výsledek jsem doufal," prohlásil populární youtuber Karel "Kovy" Kovář těsně poté, co jej porota ze soutěže vyřadila. Dodal, že je na výkony jejich tanečního páru pyšný, zejména k velmi mladému věku své partnerky Veroniky Liškové, které je devatenáct let. 

Za největší favority desáté řady StarDance označovaly sázkové kanceláře bývalou biatlonistku Gabrielu Koukalovou a herce Matouše Rumla. Populární sportovkyně ale již v minulém kole soutěže vypadla, šanci potvrdit roli favorita během finálového večera v sobotu 14. prosince má tak už pouze Ruml.  

Taneční klání celebrit s profesionálními tanečníky se na televizních obrazovkách objevilo poprvé v roce 2004 ve Velké Británii. Poté se soutěž rozšířila do desítek zemí a v roce 2006 ji poprvé vysílala Česká televize. StarDance tehdy sledovalo v průměru na dva miliony diváků, od té doby zájem o show klesal. Loni sledovalo jednotlivé díly v průměru 1,45 milionu lidí a finálový večer si v televizi pustilo 1,64 milionu diváků. Předchozí finále v roce 2016 mělo podle ČT sledovanost zhruba 1,6 milionu lidí.

VIDEO: Porotce Stardance Zdeněk Chlopčík. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Na vládní čtvrť v Bagdádu dopadly tři rakety

Tři rakety dopadly v pondělí večer do ostře střežené zelené zóny v Bagdádu, ve které se nacházejí vládní budovy i diplomatické mise včetně velvyslanectví Spojených států. Nikdo nebyl zraněn. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na bezpečnostní zdroje. 

Podobné raketové útoky zažila vládní čtvrť za poslední měsíce již několikrát. Kdo za útokem stojí, nebylo jasné. Nicméně podle Washingtonu měly podobné akce v minulosti na svědomí proíránské milice.

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Italský senátní výbor rozhodl, že Salvini má být vyšetřován. Čelí obvinění ze zneužití pravomoci kvůli blokádě lodí s migranty

Výbor italského Senátu schválil žádost soudu o zahájení vyšetřování lídra pravicové Ligy a bývalého ministra vnitra Mattea Salviniho, jenž čelí obvinění ze zneužití pravomoci v souvislosti s blokádou záchranných lodí s migranty. Pokud by soud shledal lídra nejpopulárnější italské strany vinným, hrozilo by mu až 15 let za mřížemi. Zároveň by mu mohlo být zakázáno zastávat politickou funkci, což by mu zabránilo usilovat o post premiéra.

Zdroj: ČTK
Další zprávy