Populární youtuber Kovy neprošel do finále StarDance. Odcházím v nejlepším, řekl

Domácí Domácí
7. 12. 2019 23:00
Těsně před branami finále populární soutěže StarDance, vysílané Českou televizí, skončil populární youtuber Karel "Kovy" Kovář s partnerkou Veronikou Liškovou. Do finále jubilejního desátého ročníku tanečního klání postupují herci Veronika Khek Kubařová, Matouš Ruml a známý rybář Jakub Vágner.
Youtuber Kovy v taneční soutěži Stardance.
Youtuber Kovy v taneční soutěži Stardance. | Foto: Česká televize

"Důležité je v tom nejlepší odejít. Pokud mohu nějak vystihnout dnešní večer, tak je to to nejlepší, co jsem kdy zažil. Musím říct, že v tenhle výsledek jsem doufal," prohlásil populární youtuber Karel "Kovy" Kovář těsně poté, co jej porota ze soutěže vyřadila. Dodal, že je na výkony jejich tanečního páru pyšný, zejména k velmi mladému věku své partnerky Veroniky Liškové, které je devatenáct let. 

Za největší favority desáté řady StarDance označovaly sázkové kanceláře bývalou biatlonistku Gabrielu Koukalovou a herce Matouše Rumla. Populární sportovkyně ale již v minulém kole soutěže vypadla, šanci potvrdit roli favorita během finálového večera v sobotu 14. prosince má tak už pouze Ruml.  

Taneční klání celebrit s profesionálními tanečníky se na televizních obrazovkách objevilo poprvé v roce 2004 ve Velké Británii. Poté se soutěž rozšířila do desítek zemí a v roce 2006 ji poprvé vysílala Česká televize. StarDance tehdy sledovalo v průměru na dva miliony diváků, od té doby zájem o show klesal. Loni sledovalo jednotlivé díly v průměru 1,45 milionu lidí a finálový večer si v televizi pustilo 1,64 milionu diváků. Předchozí finále v roce 2016 mělo podle ČT sledovanost zhruba 1,6 milionu lidí.

VIDEO: Porotce Stardance Zdeněk Chlopčík. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Třináct obětí při sebevražedném útoku v Kábulu

Nejméně 13 obětí včetně dětí a 30 zraněných si vyžádal sebevražedný atentát u školy v Kábulu. Zranění některých jsou vážná, takže počet obětí může vzrůst. Islamistické hnutí Tálibán odpovědnost za útok odmítlo. "Sebevražedný útočník se snažil dostat do školy, ale její ochranka si ho všimla. Poté se útočník odpálil v blízkosti školy," citovala agentura AFP afghánské ministerstvo vnitra. Dnešní útok se odehrál jen dva dny poté, co při náletu afghánské armády, který zasáhl náboženskou školu v severovýchodní provincii Tachár, zahynulo nejméně 12 lidí, včetně dětí. Nálet byl namířen proti hnutí Tálibán, které krátce předtím ve stejné provincii zabilo téměř čtyři desítky příslušníků afghánských jednotek.

Další zprávy