Policie kvůli batohu vyklidila ulici na pražském Andělu, pyrotechnik nic nebezpečného nenašel

Domácí Domácí
Aktualizováno 3. 4. 2017 18:55
Pražská policie prověřovala na pražském Andělu nález podezřelého batohu. Policisté proto z bezpečnostních důvodů bezprostřední okolí místa nálezu uzavřeli. Na místě bylo nalezeno další volně odložené zavazadlo, proto nakonec policie evakuovala asi 160 osob z přilehlých budov. "Pyrotechnická prohlídka prvního nálezu ukázala neškodnost samotného obsahu batohu," informovala mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. Při následném zkoumání druhého zavazadla pyrotechnik uvnitř objevil lahve a kanystry s neznámou látkou. Na místo tak byli přivoláni chemici, kteří látku zajistili a odvezli k dalšímu zkoumání. Provoz v oblasti byl plně obnoven v 18:30.
Policie, ilustrační foto.
Policie, ilustrační foto. | Foto: Policie ČR
 

Právě se děje

před 16 minutami

Görgesová končí s tenisem

Německá tenistka Julia Görgesová se rozhodla ukončit v jednatřiceti letech kariéru. Semifinalistka Wimbledonu z roku 2018, jež letos naposledy hrála na Roland Garros, to oznámila na sociálních sítích.

"Vždycky jsem věděla, že to poznám, až přijde ten pravý čas se s tebou rozloučit - a ta chvíle je tady," napsala ve vzkazu, který adresovala tenisu. "Moc děkuju za všechno, cos mi dal, navždycky budeš v mém srdci," vyznala se.

Görgesová během kariéry získala na okruhu WTA sedm turnajových titulů, nejcennější slavila v roce 2011 ve Stuttgartu. Z trofeje se naposledy radovala vloni v Aucklandu. Ve světovém žebříčku bylo jejím maximem deváté místo.

Další zprávy