Obrazem: Armáda se opět zbavuje nemovitostí, v nabídce je deset i "řopíků"

Domašov u Jeseníka
Košetice ve Slezsku. Objekt se nachází cca 200 m vpravo od silniční komunikace z Malých Heraltic do Košetic ve Slezsku. Minimální cena: 42 000 korun.
Několik armádních objektů se ministerstvo snaží prodat také v okolí Bělé pod Pradědem. Bunkr typu A-120 se nachází v severním svahu Domašovského kopce obklopen loukou užívanou jako pastvina. Minimální kupní cena: 38 960 korun.
V Bělé pod Pradědem na úpatí Domašovského kopce ca 400 metrů vlevo od silnice procházející obcí směrem na Jeseník se nachází další bunkr k prodeji. Minimální kupní cena: 39 060 korun.
Do třetice prodává ministerstvo v Bělé pod Pradědem objekt bezprostředně za okrajem zastavěné středové části obce, místní části Dolní Domašov. Minimální kupní cena: 37 892 korun.
Foto: Ministerstvo obrany, ÚZSVM
Martina Heroldová Martina Heroldová
29. 10. 2020 15:33
Ministerstvo obrany opět nabízí ke koupi nevyužité pozemky nebo části pohraničního opevnění z období první republiky. Prodává například desítku takzvaných "řopíků", neboli bunkrů lehkého opevnění. Jejich cena se pohybuje od deseti až po sto tisíc korun. Kompletní seznam nemovitostí uveřejnila na svých webových stránkách.
 

Právě se děje

Další zprávy