Kvíz: Kdo je velekněz antizemanovské sekty? Vyzkoušejte si, zda poznáte pravého Ovčáčka od falešného

Domácí Domácí
Aktualizováno 13. 3. 2017 12:37
Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček, který bude v pondělí od 20:00 hostem pořadu DVTV Forum, je velmi aktivní na sociálních sítích, kde pravidelně komentuje politické dění. Jeho výroky vyvolávají pozornost natolik, že na Twitteru i Facebooku vznikají falešné profily, které jeho nezaměnitelný projev parodují. Otestujte si, jak pečlivě Jiřího Ovčáčka znáte. Dokážete rozeznat, které výroky pochází od skutečného prezidentova mluvčího a které psali "falešní Ovčáčkové"? U příležitosti rozhovoru v DVTV Forum vám nabízíme v repríze kvíz z letošního února.
Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.
Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček. | Foto: Economia
 

Právě se děje

před 18 minutami

V depu v Praze vykolejila při posunu lokomotiva, část příměstských vlaků stojí

V železničním depu v Praze Vršovicích v úterý ráno vykolejila při posunu lokomotiva. Nehoda zastavila provoz příměstských vlaků mezi hlavním nádražím a Braníkem. Obnovení provozu České dráhy předpokládají v poledne, vyplývá z jejich webu. Co bylo příčinou vykolejení stroje, se vyšetřuje. "Následně bude nakolejení speciální technikou a oprava kolejiště," uvedly dráhy.

před 47 minutami

Putin Saúdské Arábii nabídl systém protiraketové obrany S-400

Rusko je po útoku na saúdskoarabská ropná zařízení připraveno Rijádu pomoci a prodat mu systém protiraketové obrany S-400. Řekl to ruský prezident Vladimir Putin po pondělních rozhovorech o Sýrii s tureckým prezidentem Recepem Tayyipem Erdoganem a íránským prezidentem Hasanem Rúháním v Ankaře. Informovala o tom agentura Reuters. 

Další zprávy