Učit se jen ve škole nestačí. Konference FutureEdu rozvíjí vize českého školství

Domácí Domácí
19. 9. 2023 8:23
Konference FutureEdu už tři roky usiluje o vytvoření vize českého vzdělávacího systému sdílením příkladů dobré praxe, pořádáním debat s profesionály z oboru, ale i diskuzí o trendech ve vzdělávání. Letošní ročník, který se uskuteční v úterý 19. září, se zaměří na význam prolínání formálního i neformálního vzdělávání.
Video: Aktuálně.cz

Zářijová konference navazuje na zkušenosti prvních dvou ročníků a kombinuje vystoupení řečníků s panelovými debatami, na kterých budou čeští i zahraniční pedagogové a profesionálové z oblasti školství diskutovat o propojení formálního a neformálního vzdělávání. Mezi řečníky vystoupí například ředitel Liverpool College Hans van Mourik Broekman, dánská expertka Lisbeth Trinskjærová, nebo český ministr školství Mikuláš Bek. Kompletní program je na stránkách konference

Cílem akce je oslovit s tématem nejen širokou odbornou veřejnost, ale i politiky a mladé lidi, kterých se téma týká a mají tak možnost přispět k lepšímu porozumění rychle se měnícího vzdělávání v Česku. 

Konference se koná v prostorách pražském business hubu Opero. O debaty nepřijdou ani ti, kteří se už na zcela zaplněnou akci dostat nemohou. Celou událost mohou lidé sledovat prostřednictvím online streamu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy