Kdo s koho. Čunek a Drahoš už vyhráli, ostatní kandidáty čekají duely v druhém kole

Domácí Aktuálně.cz Domácí, Aktuálně.cz
7. 10. 2018 7:28
Jiří Čunek a Jiří Drahoš zvítězili v senátních volbách již v prvním kole, ve zbylých pětadvaceti obvodech však rozhodne až druhé kolo. Prohlédněte si dvojice, které se za týden utkají o místa v horní komoře parlamentu.

Volební obvod č. 2 - Sokolov

Do druhého kola senátních voleb v obvodu č. 2 - Sokolov postupují po sečtení všech hlasů Miroslav Balatka za STAN (28,74 %) a Renata Oulehlová za ANO (25,72 %). Volební účast byla 30,85 %.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

USA mají možná druhý případ koronaviru, Japonsko už jej potvrdilo

U texaského studenta, který navštívil čínské velkoměsto Wu-chan, je podezření na napadení novým koronavirem. Pokud se podezření potvrdí, půjde od druhý případ napadení virem způsobujícím zápal plic ve Spojených státech. Druhý potvrzený případ hlásí podle agentury Kjódó Japonsko.

Univerzitní student je v Texasu léčen s onemocněním dýchacích cest a je izolován doma. Zároveň jsou u něj prováděny testy na nově objevený koronavirus, který už v Číně zabil 18 lidí, z toho 17 ve Wu-chanu, který je ohniskem epidemie. První případ nákazy v USA byl oznámen ve středu ve státě Washington.

Japonské ministerstvo zdravotnictví mezitím potvrdilo druhý případ nákazy. Jde o čtyřicátníka, který v neděli do Japonska přicestoval z Wu-chanu. Nyní je muž hospitalizován.

Zdroj: ČTK
Další zprávy