Volby jsou za dveřmi. A politické mítinky bez voličů

Volby jsou za dveřmi. A politické mítinky bez voličů
Rozdávaly se propisky a letáky. Podchycovali se voliči už od útlého věku.
Hlavní stan týmu ODS se - trochu nešťastně - nacházel mezi stánky trhovců.
Bývalý ministr spravedlnosti Pospíšil se na náměstí zdržel přibližně dvacet minut. Do hovoru se pustil asi se třemi lidmi.
Po dalších minutách přišel kandidáty ODS podpořit ministr Tomáš Chalupa. Mimo jiné zavzpomínal na 90. léta, kdy byla náměstí při mítincích plná lidí. Ne jako dnes.
Foto: Jan Langer
Štěpán Plaček Jan Langer, Štěpán Plaček
11. 10. 2012 14:14

Sledovali jsme předvolební mítinky v týdnu před otevřením volebních místností.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Federer rozdrtil Albota, v Basileji je už posedmnácté ve čtvrtfinále

Miláček domácích fanoušků Roger Federer porazil v druhém kole v Basileji 6:0, 6:3 Moldavana Radu Albota a při 19. startu na halovém turnaji v rodném městě si zahraje 17. čtvrtfinále. V dosavadních dvou zápasech prohrál slavný švýcarský tenista jen pět gamů.

Osmatřicetiletý Federer dnes navázal na úvodní výhru nad Němcem Peterem Gojowczykem za 53 minut a s Albotem se zdržel jen zhruba o deset minut déle. Na kurtu tak grandslamový rekordman nestrávil ještě ani dvě hodiny a upravil svou bilanci v St. Jakobshalle na 73:9.

Federer útočí v Basileji na jubilejní desátý titul, což se mu letos povedlo už na trávě v Halle. Ve čtvrtfinále se může střetnout s krajanem Stanem Wawrinkou, jehož ještě ve 2. kole čeká Američan Frances Tiafoe.

Zdroj: ČTK
Další zprávy