Jiří Ovčáček bude hostem DVTV Forum. Sledujte a ptejte se dnes od 20:00 na Aktuálně.cz a DVTV

Domácí Domácí
13. 3. 2017 11:27
Miloš Zeman minulý týden oficiálně oznámil, že se bude znovu ucházet o post prezidenta. Jako argumenty uvedl velkou podporu svých příznivců, osobní důvody i svůj zdravotní stav, který se podle Zemanových slov nelepší ani nehorší. Na toto i další témata se můžete ptát už v pondělí večer prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka, který bude hostem DVTV Forum. Sledujte a ptejte se dnes od 20:00 na Aktuálně.cz a DVTV. V předchozích vydáních nového interaktivního pořadu odpovídali na dotazy diváků politik Miroslav Kalousek a cyklista Leopold König.
DVTV Forum: Jiří Ovčáček (dotazy diváků)
Rozhovor skončil
V pondělí 13. 3. bude hostem mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček. Ptejte se již nyní!
Přečíst si rozhovor

Sledujte DVTV Forum s Jiřím Ovčáčkem dnes od 20:00 na Aktuálně.cz a DVTV.

Mrzí mě, když se sportovci k politice nevysloví nahlas, ale mezi čtyřma očima se mnou pak souhlasí, říká cyklista Leopold König. | Video: Filip Horký
TOP 09 je jedinou stranou, která vylučuje spolupráci s hnutím ANO, říká Miroslav Kalousek. | Video: Filip Horký

DVTV Forum: Jiří Ovčáček (dotazy diváků)

Rozhovor skončil
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 14 minutami

Po střetu s nákladním vozem zemřel na Semilsku v pátek odpoledne zhruba pětadvacetiletý řidič osobního vozu

Tragická nehoda se stala u obce Horka u Staré Paky. ČTK to v sobotu řekl regionální mluvčí policie Vojtěch Robovský. Okolnosti nehody policie dál šetří. V září je to druhá smrtelná nehoda v Libereckém kraji. 

před 38 minutami

V souvislosti s kampaní před nedělními parlamentními volbami v Německu zaznamenala policie více než 4200 trestných činů

Informoval o tom v sobotu list Die Welt, který se dotazoval úřadů v jednotlivých spolkových zemích. V roce 2017 den před parlamentními volbami informovaly úřady o 3660 trestných činech. Velkou většinu zaznamenaných trestných činů tvoří poškození cizí věci, většinou volebních plakátů. Policie se ale musela v souvislosti s volbami zabývat i násilnými trestnými činy či urážkami na cti.

před 52 minutami

Spilková je po prvním kole turnaje v Arkansasu pátá

Golfistka Klára Spilková výborně rozehrála turnaj LPGA v Rogersu a po prvním kole Arkansas Championship se dělí o páté místo. Česká olympionička zahrála šest ran pod par a ztrácí dva údery na vedoucí trojici, kterou tvoří Australanka Katherine Kirková a Korejky Či Un-i a Kim A-lim.

Spilková začala eaglem na úvodní čtyřparové jamce. Na další jamce přidala birdie, kterých v prvním kole zaznamenala celkem pět. Chybovala jen na dvanácté jamce, kde zahrála bogey. O páté místo se šestadvacetiletá česká golfistka dělí s dalšími čtyřmi hráčkami.

Tříkolový turnaj v Rogersu se hraje s dotací 2,3 milionu dolarů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy