Foto: Miloš Zeman svolal novináře, přijel k táboráku, nechal spálit rudé trenýrky a bez otázek odjel

Chcete se podívat, jak prezident republiky zapálil obří rudé trenýrky? Pak klikněte do galerie.
Prezident ústy svého mluvčího svolal mimořádný tiskový briefing. Bezpečnostní opatření jsou, jako vždy, vysoká.
Zřejmě půjde o něco důležitého. Mluvčí Ovčáček nechtěl dopředu nic prozradit, ale nechal se slyšet, že půjde o "příjemnou" záležitost.
K tolika zásadním událostem poslední doby prezident mlčel, co se skrývá za dnešním briefingem? Okomentuje prezident svou schůzku s premiérem bez důvěry Babišem nebo schůzku s šéfem ČEZu Benešem?
Místo briefingu. Oheň plápolá. Doporučí prezident národu, aby nenechával během sucha oheň bez dozoru? Nebo půjde o něco ještě závažnějšího?
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
14. 6. 2018 19:28
Chcete se podívat, jak prezident republiky nechal své hasiče zapálit obří rudé trenýrky? A proč tu udělal? Pak klikněte do galerie.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Při střelbě na oslavě v americkém Colorado Springs zemřelo sedm lidí

Při střelbě na narozeninové oslavě v americkém městě Colorado Springs v neděli zemřelo sedm lidí včetně údajného útočníka. Uvedly to podle agentury Reuters místní úřady.

Útočník podle úřadů dorazil na oslavu, kde se nacházela jeho přítelkyně, a zahájil střelbu. Na místě zemřelo šest osob, jeden člověk podlehl svým zraněním po převozu do místní nemocnice.

V místě oslavy se nacházely i děti, podle prohlášení policie a představitelů města však nebyly mezi oběťmi střelby. Policie uvedla, že střelec spáchal sebevraždu. Dodala, že nyní zjišťuje motiv činu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy